Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace to najwiekszy rak, wykopalisko najwiekszych szumowin na wykopie! Spuszczajcie sie nad grafiką, ktorą wasze komputerki nawet nie uciagną. A nawet jesli to nie macie w co grac. Ja wlasnie przeszedlem GTAV i Driveclub na #ps4 a wy co, nadal Toca i GTA IV? Płacić tyle kasy na kompa zeby pozniej sie okazalo, ze nie ma w co grac. A jak już się ktoś zlituje i da wam gre po 2 latach w porównaniu do daty wydania na konsolach to nagle sie okaze, ze nie pojdzie. Po prostu PC jest slabsze od konsol. Ale oczywiscie pecetowcy placzą ze wina optymalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) beka z was

Ja sobie gram wygodnie rozwalony na kanapie a wy co nadal przy biureczkach? Grabicie sie przy waszych 20 calowych monitorkach, co za #podludzie. Tymczasem #konsole grają sobie wygodnie przed 50 calowym TV i rozkoszuja sie grami ktorych na PC jak widac troszke brakuje.

Zaraz wyjdzie #gtav na PC, ale bedzie placz hahahaha
Ale #pcmasterrace czekają na gre ktora konsolowcy przeszli juz poltora roku temu, gratulacje

Moze przemianujecie tag #pcmasterrace na #pcwaitingrace albo #pcretardrace. Nawet by do was pasowal.
  • 47
  • Odpowiedz
@GrandTheftAutowiec: ELO, JAK TAM FPS'Y NA KONSOLACH? JAK TAM STEAM NA KONSOLACH? JAK TAM PŁACENIE PONAD 200 ZŁ ZA NOWE TYTUŁY? JAK TAM MODY? JAK TAM 30 FPSÓW W 720p? JAK TAM WASZE MULTIPLAYER DO 32 GRACZY MAX? JAK GRY O KTÓRYCH KONSOLOWCY MOGĄ POMARZYĆ? JAK TAM PŁACENIE ZA MULTIPLAYER? JAK TAM EMULATORY STARSZEGO SPRZĘTU? NO POWIEDZ MI KUHWA.
  • Odpowiedz