Wpis z mikrobloga

- Nie znam nikogo, także w Rosji, kto byłby tak zwariowany, że rozważałby kwestionowanie terytorialnej integralności Polski czy krajów bałtyckich - dodał Schroeder.


Szkoda, że w rosyjskiej telewizji publicznej podczas wszystkich debat kwestionują polskie granice. Niedawno przecież nawet przerysowali te granice na dużym telebimie i dzielili co dla kogo. Niemal codzienne wypowiedzi prominentnych polityków rosyjskich mówiących o konieczności zgładzenia Polski i Polaków. Nawet podczas ostatniej manifestacji Putin bił brawo, gdy krzyczeli u jego stóp: DAJESZ TERAZ POLSKĘ I FINLANDIĘ!

http://www.tvn24.pl/schroeder-o-polskich-obawach-i-polityce-wobec-rosji,528538,s.html
#ukraina #ruskapropaganda #rosja #polityka
Pobierz
źródło: comment_Baby3CLriHI9x11F86lZyushaSADgRNS.jpg
  • 18
@CichyGlosZTyluGlowy:

Propozycje podziału Ukrainy padły w niedzielnym, podsumowującym wydarzenia tygodnia programie "Lista Norkina". Jednym z głównych tematem programu miało być spotkanie "czwórki normandzkiej" w Mińsku oraz osiągnięte porozumienie w sprawie sytuacji na wschodzie Ukrainy.

Po dyskusji o sposobach wyjścia kryzysu w Donbasie rozmówcy skupili się jednak na innym temacie – rozbiorze Ukrainy, który – ich zdaniem – "jest powszechnie i na poważnie dyskutowany przez media w Polsce".


KTÓRE MEDIA? GDZIE?

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zyrinowski-zarzuca-polakom-za-duzo-zabraliscie-ukrainie,515691.html
@CichyGlosZTyluGlowy: Czy Ty #!$%@? mać czytasz co widzisz?

1. Rosja urządziła rewizję granic w ruskich mediach.
2. Polska zobaczyła to co robi Rosja u nich i to pokazała u nas, to co było w ruskich mediach w ramach informacji jak urabiają w Rosji.
A Ty mówisz, że źródłem jest Polska. Nie mam sił.
@oligarcha: Mówię tyko, że źródłem mapki jest Polska. A skoro już nauczyłeś się czytać i tak się tym chwalisz to przeczytaj jeszcze raz mój post:

przecież tu dyskutowali rzekomą polskie propozycje podziału Ukrainy, które pokazały się w Tvnie do zilustrowania propozycji jakiegoś rosyjskiego polityka w zeszłym roku.
@CichyGlosZTyluGlowy:

Do polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych wpłynęło oficjalne pismo z Dumy Państwowej z propozycją podziału terytorium Ukrainy. Do informacji dotarli dziennikarze „Wiadomości” TVP1.


Proszę o wskazanie dowodu autora mapki.