Wpis z mikrobloga

@kreA: Porównywanie kocham gotować który czasem #!$%@? coś głupiego, ale przynajmniej ma wartościowy content, do dziecka uwięzionego w ciele dorosłego mężczyzny aka rojo jak dla mnie trochę nie na miejscu.
@rajet: Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.
Kanał popularny nie zawsze posiada content pchany pod masowego odbiorcę. Z gierek dla przykładu masz Izaka, który mimo tego że popularny, posiada content który jest zrobiony pod daną niszę. Większość gejmerków pcha wszystkie gry które są aktualnie na topie w celu zdobycia darmowych wyświetleń. Niektóre kanały "vlogowe" bawią się w TVN robiąc darmowe wyświetlenia na tak zwanej "krwawej forsie". Zazwyczaj opowiadają o bardzo popularnym i
@znudzonylewak:
Ten człowiek śmie kogoś obrażać mimo swojej niemożności czytania ze zrozumieniem. Nie rozumiem takich ludzie i się dziwię, że chce się Panu na to odpisywać. Respect.
@rizes: To mój guilty pleasure, uwielbiam dyskutować z ludźmi którzy poza poglądami zalanymi betonem odznaczają się do tego brakiem jakiejkolwiek ogłady, czy kultury dyskusji.
Dlatego definitywnie powinni mieć konto na jakimkolwiek portalu społecznościowym... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kreA: kurde każdy subuje to co lubi, że ktoś subuje gimboznawców od gier, to jego sprawa XD. Niech sobie każdy czyta, ogląda co chce. Gimbusy od gier niech sobie żyją, ja ich fanem nie jestem : ).