Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, czy jakiś sympatyk #korwin mógłby mi powiedzieć, jakie Janusz ma dokonania? Sam mocno zastanawiam sie, na kogo głosować, chętnie oddałbym swój głos na nowa sile, ale pewna starsza, doświadczona już życiem osoba, której ufam, powiedziała ze nigdy nie słyszała, żeby Korwin cokolwiek dobrego zrobił, jego motywacja nie jest działanie na rzecz Państwa, a zdobycie poklasku. Korwin jej zdaniem jedynie gada. W przeciwieństwie do Wiplera, który już w rożnych sytuacjach pomagał innym. #niepopularnaopinia #kiciochpyta #polityka
  • 17
@anyone4: Przede wszystkim ustawa lustracyjna czyli to od czego powinniśmy zacząć zmieniać ustrój 25 lat temu, trwanie przy konkretnych poglądach, przewidywanie wydarzeń społeczno-gospodarczych (m.in. zajęcie Krymu, kryzys w Hiszpanii i Portugalii). Konkretnych działań jest mało, bo posłem był bardzo krótko, ale powyższa ustawa lustracyjna miażdży dokonania innych czerwonych świń. Szkoda tylko, że nie została zrealizowana...
@Manny_Ribera:

@anyone4: ja słyszałem jeszcze o jakichś fundacjach dla niepełnosprawnych, czy to prawda? Moim zdaniem uchwała lustracyjna to prawdziwy konkret - zrobił wiele tak niewielkim nakładem i przez krotki okres czasu.
@anyone4: Głosuj na Korwę, bo im lepszy wynik w prezydenckich, tym lepszy start partii w parlamenternych. Też się nie zachwycam Korwinem, za to Wiplera uważam za jednego z najlepszych i najskuteczniejszych polityków.