Wpis z mikrobloga

@rozrzutnik_obornika: Maska, kabina i takie pierdoły jak deska rozdzielcza i chyba wsio a Zarajczyk dzisiaj na prezentacji chwalił się "całkowicie polskim" ciągnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą jakoś od samego początku nie trawie gościa.
  • Odpowiedz
@rozrzutnik_obornika: fabryka z Radomska czy z jego okolic składa te ciągniki, ale wszystko idzie na indie, kontrakt wynosi 5 tysięcy sztuk, czyli elementy produkujemy w chinach wysyłamy do polski i gotowy traktor na indie o innych kontraktach nie słyszałem bo ten jest na kilka lat, siedziałem w nim tylko i nic dobrego powiedzieć nie mogę o wnętrzu, niezbyt dobrze ulokowane dźwignie, raczej tandetne wykończenie, technicznie nie mam pojęcia bo się na
  • Odpowiedz
@mietko: Jeszcze do Etiopii kontrakt na 3000 ciągników. Ursus rynek polski przegrał. Nowy C-385 jest kopią Zetora Majora 80 - najpopularniejszego od kilku lat ciągnika w Polsce. Ursus małpuje lepszych od siebie, ale kto musiał kupić ciągnik ok. 70 KM to już właśnie kupił Majora. Z drugiej strony cieszą kontrakty zagraniczne, lepsze to niż nic.
  • Odpowiedz