Wpis z mikrobloga

7 867 - 1 = 7 866

Tytuł: The Beatles
Autor: Hunter Davies
Gatunek: biografia
★★★

Państwo moi mili,co to za książka, dała mi raka( ͡° ͜ʖ ͡°). Z jednej strony ciekawie się dowiedzieć o tym jak kształtował się jeden z najważniejszych zespołów dla muzyki,a z drugiej było to tak nużące i odbierające chęć do czytania doświadczenie że szok. Nie wiem czy to ja jestem dziwny ale styl tej książki jest taki jakiś specyficzny że człowiek ją muli,muli,muli i końca nie widać. Nareszcie dobrnąłem do końca i daję 3/10. 1 gwiazda bo to Beatlesi, 2 gwiazdka bo wiele się dowiedziałem mimo wszystko, 3 gwiazdka za obalenie wielu mitów.

Uffff.

#bookmeter #wykopkindleclub #kindle
AveNergal - 7 867 - 1 = 7 866

Tytuł: The Beatles
Autor: Hunter Davies
Gatunek: b...

źródło: comment_FrQoJA9If8HweJH0qsEycUmjM99tNzSd.jpg

Pobierz
  • 3
@AveNergal: Co masz na myśli pisząc,że styl książki jest specyficzny? Od jakiegoś czasu zabieram się za jej przeczytanie,ale jeszcze nie trafiłem jakiejś promocyjnej ceny :)
@Azzl: hmm jakby to opisać. Często nie wiadomo czy jakaś część tekstu to słowa któregoś z członków zespołu czy subiektywne opinie autora. I robi się takie pomieszanie z poplątaniem. I jak sam autor w przedmowie napisał było sporo cenzury,wycinania niewygodnych fragmentów. Nie lubię czegoś takiego
@AveNergal: Rozumiem. Pewnie już na początku się odechciewa czytać skoro już wiesz,że trochę musieli przemilczeć i ocenzurować. Autor powinien być bezstronny.