Wpis z mikrobloga

US Embassy Warsaw:

Ostatnio obserwujemy na naszym fanpage’u sporo „tajemniczych” komentarzy pełnych rosyjskiej propagandy. No cóż, #hatersgonnahate. Dla nas najważniejsze jest to, że polsko-amerykańska przyjaźń jest coraz mocniejsza, a nasza współpraca w ramach NATO kwitnie. Mamy więc komunikat dla pro-rosyjskich trolli: polsko-amerykański sojusz będzie rozwijał się dalej.


Polubione m.in. przez:
https://www.facebook.com/USNATO
https://www.facebook.com/USArmyEurope

No co tam ruskie trolle? Dupy nasmarowane? Kolaboracja rozgrzana?
#ukraina #ruskapropaganda #rosja #wojsko #nato #polska #4konserwy #polityka #neuropa
oligarcha - US Embassy Warsaw:
 Ostatnio obserwujemy na naszym fanpage’u sporo „tajem...

źródło: comment_Wm9mrVIb9nu6HBveIbc7mAL4UmnumwsQ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@oligarcha: najlepszy sowiecki shit na wykopie? Trzeba natychmiast odesłać wszystkich żołnierzy amerykańskich do domu bo ich pobyt na naszym terytorium to ewidentna antyrosyjska prowokacja i powód do agresji.
  • Odpowiedz
@bombastick: Pomijając kuriozalne twierdzenia o przyjaźniach między narodami czy państwami, czy Amerykanie nie sterują naszą polityką za pomocą nacisków i agentury? Może to tylko serwilizm naszych elit, ale zauważ, że nasza polityka zagraniczna jest odbiciem tej amerykańskiej - a przecież nie mamy identycznych interesów. Taka to "przyjaźń" że pewnie znowu nam się dostanie za nią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@willard: i jak ci się nie podoba, to możesz pojechać do Moskwy i zostać tam zabierają rodzinę, bo poprzednio, kolego, tego nie mogłeś zrobić - był szlaban na zachó... czyli obowiązuje zasada... nie podoba ci się to jedź do Moskwy, albo zmieniaj system w sposób demokratyczny, bo poprzednio za chęć zmiany można było #!$%@? dostać albo trafić do paki

jakiś dziwnym trafem, nikt nie szuka roboty u Ruskich, zastanawiające, jakie porąbany
  • Odpowiedz
@willard: znasz jakieś Państwa, które nie ulegają naciskom poza USA, Rosją, Chinami, Koreą komunistyczną

Niemcy i Francja naciski, WB, też to samo

kolejny mirek, który twierdzi, jak krul i palikot, że pod Grunwaldem powinniśmy się podać i robić biznesy z Zakonem Krzyżackim, ja pierd...
  • Odpowiedz
kolejny mirek, który twierdzi, jak krul i palikot, że pod Grunwaldem powinniśmy się podać i robić biznesy z Zakonem Krzyżackim, ja pierd...


@gapcio666: Znajdź takie moje wypowiedzi, albo przestań się kompromitować. Argumenty ad personam zawsze spoko.
  • Odpowiedz
@willard: z kimś się trzeba przyjaźnić, mając takie położenie - neutralność odpada - mamy wybór: Rosja - Zachód...
jak sądzę kolega woli Moskwę, bo mu śmierdzi zachód, szczególnie USA... nie jesteśmy Szwajcarią i długo nie będziemy...

niestety przyjaźnimy się z silniejszym i on będzie stawiać warunki... ale i tak są lepsze warunki niż z Moskwą, jesli nie to podaj jakieś argumenty, chyba, że ich nie masz :P
  • Odpowiedz
@gapcio666: Sugeruję żebyś zaczął czytać to co piszę a nie dopowiadał sobie niestworzone historie. Czekam na te moje wypowiedzi o które pytałem - są jakieś? Według Ciebie istnieje przyjaźń międzypaństwowa - serio będziemy na takim poziomie rozmawiać?

mu śmierdzi zachód, szczególnie USA

Cytat poproszę

Zachód

Czyli co konkretnie? NATO? USA? RFN? UE?
  • Odpowiedz
@willard: -czepiamy się słówek... https://www.google.pl/search?q=%22przyja%C5%BA%C5%84+mi%C4%99dzy+pa%C5%84stwami%22&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=xb8WVajuBMTdatHCgcAC

robisz z ludzi idiotów - łączysz "polsko-amerykańska przyjaźń" z heheszki, za to na słowa o miłość Putina do Polski to w majteczkach robi sie mokro?

lepszy taka demokracja, niż 45 lat okupacji ruskich, gdzie nie można było nigdzie wyjechać i oficjalnie krytykować władzy... jak ktoś nie widzi różnicy to jest... piiiiiiiiiiiiiip

a nawet jeśli wywierają Amerykanie na na wpływ, to robią to dyskretniej niż Sowieci... smycz
  • Odpowiedz
@gapcio666: Najpierw robisz wycieczki ad personam, potem dyskutujesz z tezami których nie postawiłem, a jak poprosiłem o argumenty to wyskakujesz z emocjonalnym tekstem i uciekasz z dyskusji. Pozdro 600.
  • Odpowiedz