Wpis z mikrobloga

Codziennie od ponad roku przechodzę przez to przejście dla pieszych. Są tam bardzo upierdliwe światła, na których trzeba wyjątkowo długo czekac na zielone światło. Dziś takie coś zobaczyłem... Ktoś w bardzo ciekawy sposób chciał pokazać, że czekanie na zielone jest irytujące... :) W sumie uśmiałem się trochę. Przejście znajduje się w Krakowie obok przystanku Łobzów PKP.

#krakow #lobzow #krzeslo #przejscie #trolling #real #life
Bibub - Codziennie od ponad roku przechodzę przez to przejście dla pieszych. Są tam b...

źródło: comment_Lb6RI66EkTE3lkSCujcb8dvbFRAyaMQE.jpg

Pobierz
  • 22
@Bibub: Dziwne, mieszkałem w okolicy i te światła reagowały na przycisk praktycznie natychmiast ;/ Może to zmienili, bo w sumie przez te światła zawsze był tam niesamowity korek
@Swarley: Ten korek robi się od momentu gdy zaczęli remont nasypu kolejowego wraz z tunelem dla pieszych. W tunelu dla samochodów zawsze były dwa pasy, teraz zwęzili do jednego. Mogli coś zmienić z sygnalizacją na czas remontu.
@Bibub: to ta sygnalizacja jest włączona? Wczoraj przejeżdżałem i była wyłączona, dzisiaj to samo. Dzięki temu momentami jest tam Meksyk w polskim wydaniu.
@Bibub: jak jeździłem na uczelnię to zawsze korzystałem z przejścia po drugiej stronie przystanku, ale nigdy nie zastanawiałem się dlaczego tak jest.
@alamein: oho widze ze mamy te same doświadczenia. Znasz ProTipa na tych światłach? Po każdym zapaleniu się zielonego dla pieszych, jak jeszcze się zielone pali, lub w trakcie kilku sekund od zgaszenia wciśnie się przycisk to zielone zapali się ponownie.
Wygląda to tak, że zapalają się światła dla samochodów, mijaja kilka sekund i mają znowu czerwone :D ledwo dwa auta przejadą, a ciężarówki to nawet nie zdążają ruszyć.
@eXtreme: dzięki :D nie wiedziałam o tym :D najgorzej jest jak utkniesz na środku między pasami, bo nie zapalają się po obu stronach naraz i w zasadzie przejście w sensownym czasie tam graniczy z cudem. A tramwaj w tym czasie odjeżdża... ;D