Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

Piszę pierwszy raz w związku z #oswiadczenie mojego współlokatora. Siedzi ciągle prawilnie na wykopie i się opierdziela. Ja jako, że mam drukarkę to drukowaliśmy w akademiku i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie ta #stuleja (jak sam o sobie pisze) nie chciał zagadać do #rozowypasek. Oczywiście prawilnie chciał najpierw włamać się na jej fejsa jako że niektórzy się logują. Wypaplał się że ma na moim lapku keyloggera na profilu gościa, po tym jak mu przytaknąłem, że nie będę go usuwał.

Ale ta zachłanna #lama zainstalowała mi keylogger na głównym profilu i miarka się przebrała. Zwłaszcza że wpisywałem loginy i hasła do kont bankowych razem z moim #rozowypasek. Zablokowałem mu wszystkie możliwości podglądania co wpisują #rozowepaski na moim kompie. Macie w linku wynik jego następnych działań.

link

Pisze że wlutował mi keyloggera w płytę główną wiedząc że #stalkujo jego profil. Haha. Informatyk z niego niezły ale #przegryw. Elektronika to dla niego #nieznaszapowinienes. Jeżeli przed #embargo mi nic nie dodał do sterowników to już tylko może lamentować na wykopie. Wołam cię @obcy19 na #czelendz. Zmień mi hasło do gmaila.



  • 4