Wpis z mikrobloga

@kamdz:

najgorsza ever

1,25/10, z sympatii

i brokułki dla wegekonkubiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brokułki też smaczne, chociaż ta panierka wydaje mi się ciężka i tłusta, że #!$%@?.
@karbidcac2:

Nie wmówisz mi

Nie jest to moją ambicją.

Tak naprawdę przejrzałeś mnie geniuszu, mój mały mistrzu intrygi. 3 lata temu po to założyłem konto na wypok peel, by #!$%@?ć milion naukowych znalezisk i komciów o metodach głosowania w NATO i móc niepostrzeżenie przyspamować kryptoreklamą maka.
@karbidcac2:
Twoja głupota polega na tym, że ktoś (w tym przypadku ja) wrzuca zdjęcie kanapki z fastfuda, jak 100 innych ludków codziennie, a Ty się doszukujesz teorii spiskowych. Twoja głupota polega na tym, że nie zadałeś sobie nawet 1,2s trudu zajrzenia na mój profil. Twoja głupota polega na tym, że nie wpadłeś na to, że spamer od maka nie wrzucałby krzywego zdjęcia słabej jakości robionego kapciem. Twoja głupota polega na tym,
Strzałki ewakuacyjne nie są wieszane na wysokości ok 2 metrów, a ustawienie monitorów sugeruje, że ludzie zainteresowani ich zawartością, powinni być na zdjęciu (gdyby z nich korzystali), to samo z urządzeniem w prawym dolnym rogu. Zrobiłeś zdjęcie, gdy nikogo nie było lokalu, albo było tak mało ludzi, że się zwyczajnie "nie załapali". Opcja pierwsza bardziej prawdopodobna. Jesteś kierownikiem/pracownikiem jakiejś placówki, oddziału. Zmienialiści menu. Premię dostajesz od obrotu, sprzedaży. Zdjęcie zrobione profesjonalnie podpadałoby