Wpis z mikrobloga

@Twinkle: strasznie to skomplikowane nadal :) wybielacza chyba i tak nie mam (tak mi się wydaje), a program do prania mam wybrany najkrótszy, bo to jakaś paranoja, żebym godzinę czekał na jedno pranie :) u mnie najkrótszy trwa 15 minut i zawiera turbowirowanie chyba 1400 obrotów, więc prawie suche wychodzi :)
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: To możesz wycierać sobie twarz stroną od tyłka bez obaw, ale bakterie z Twojej pupci dalej tam są. Krótkie pranie jest raczej polecane tylko w celu odświeżenia i przy butach (nie wszystkie też można prać).
  • Odpowiedz
@Twinkle: jak załapię, to już nie zdążę zrozumieć :) są takie pluszowe ebole, ich pewnie nie można prać w zbyt wysokiej :)

OK, tego też nie robiłem dotąd. Świat pralki i technik czyszczenia jest dużo bardziej skomplikowany, niż myślałem :)
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Jest, jest. Tak ogólnie z butów to można wrzucać wszelkie trampki, kapcie, buty sportowe. Głównie wszystko materiałowe z wyciągniętymi sznurówkami wrzucasz na jakąś kurtkę czy jakiś inny materiał i wrzucasz na najkrótsze płukanie z wirowaniem na 15 minut. Skórzanych nawet nie pierz, bo Ci namokną za mocno.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Jest zdecydowanie trudniejsza, jej też mogę Cię pouczyć, ale średnio rozumiem. Tzn. praktycznie nie rozumiem co robię, ale robię to dobrze.

Spoko, tylko musisz wystąpić do sądu o to, za młoda jestem. ;)
  • Odpowiedz