Wpis z mikrobloga

@TenebrosuS: No a nie uważasz, że jak już dojdzie do tego to w kraju będzie troszkę gorąco ?
Bo nie widzę jakoś jak pod białystokiem #!$%@?ą na ostro a Ty sobie idziesz po bułeczki do sklepu z rana itp.
@wojjaskula: Ja mam tak iż mieszkam na wsi, jak wejdą Ruski to jak nic nie zrobią złego (a z tego co widzę po Krymie to Armia Rosyjska jest bardzo profesjonalna, i raczej do niczego nie dojdzie) to nic nie będę robił, będę dalej się uczył i żył.
Życie na wsi ma taki plus iż wieś to nie miasto, i tu raczej walki nie będzie i partyzantki raczej także (jestem pewnie na
@stoprocent: Spoko. To tylko moje osobiste zdanie , że nie ma po co walczyć. Podziwiam wszystkich , którzy myślą że jest za co. Myślę , że to zaoczne wydanie na siebie kary śmierci albo innych nieprzyjemności fizycznych/psychicznych. Jednym jest walczenie o coś takiego wiesz rzeczywistego , rodzina itp a innym zostanie dla ideałów. @konradinio: Nigdy nie wiesz , ale może rzeczywiście trzeba #!$%@?ć w bieszczady się chować po lasach (
@wojjaskula: Taak to prawda nigdy niczego nie mogę być pewien, no ale Bieszczady no kurde nie chce mi się jechać z Krk do Bieszczad ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Ja tam zobaczę co się będzie dziać ale raczej będę spokojny bo do wojny nie dojdzie, a nawet jeśli to hmm no cóż jeżeli dojdzie do okupacji albo wchłonięcia Polski to zacznę żyć w nowym państwie, no chyba ze
@antoni_kiedys: a najgorszym scenariuszem są goście od strony obwodu kaliningradzkiego tak ? Czy taki ultra najgorszy czyli Atom ?
@TenebrosuS: Wiadomo. Spakować się i tworzyć inne życie w bezpieczniejszym kraju. Jak by ludzie tak nie myśleli to większości gwiazd polskiego MMA by nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojjaskula: Atomu nikt nie użyje, bo to oznaczałoby całkowitą kompromitację i wykluczenie na arenie międzynarodowej, albo wojnę atomową na pełną skalę. Najgorszy scenariusz to atak przez Białoruś połączony z atakiem rakietowym z kierunku obwodu kaliningradzkiego na strategiczne cele w Polsce (drogi, szlaki kolejowe, rafinerie, bazy wojskowe, gazociągi, rurociągi, elektrownie etc.)
@antoni_kiedys: no to to już jest scenariusz mówiący strzelaj sobie w głowę bo haos byłby nie do ogarnięcia. Ale tak na dobrą sprawę , oprócz dobrego materiału do propagandy to w Polsce nie ma nic ciekawego dla wlada , no chyba ze wylotówka na czechy i niemcy
@antoni_kiedys: Nie wierzę, że jak już doszło by (odpukać) do zajęcia pomorza to niemcy by nie zainterweniowali poważniej. Teraz to wygląda dupowato bo Ukraina to nie UE i interesów jak widać było tam zbyt mało żeby inne kraje mogły interweniować
@wojjaskula: Jedyne faktycznie bezpiecznie miejsce w razie ataku Rosji na kraje NATO to Australia, albo Ameryka Południowa. Chociaż co do tej drugiej to nie byłbym taki pewien, bo tam też są konflikty graniczne zastygłe.