Wpis z mikrobloga

@twisteros: ja najczęściej kieruję się formą danego konia – jeśli np. dany koń cały czas zajmował pierwsze miejsca, a ostatnio zajął piąte, to wtedy mam nadzieję, że tylko raz mu się powinęła noga. A kurs na takiego konia jest naprawdę niezły. Ale czytam też sporo analiz od innych, bardziej doświadczonych typerów (np. na attheraces.com albo chociaż opisy na bet365) – głównie żeby zobaczyć, czy nikt nie ma lepszego typu na dany
@Bazur: tutoriala nie mam, ale mogę odpowiadać na pytania na bieżąco :)
Trudno powiedzieć, od czego zacząć. Wybierasz tor (np. Kempton), wybierasz wyścig (np. 7.45 – czyli godz. 20:45 naszego czasu), wybierasz konie i stawiasz :)

Biorąc za przykład wyścig 7.45 Kempton (na zdjęciu poniżej):
Jest tam informacja "7f Handicap Flat" – czyli:
1) Jest to wyścig o długości 7 furlongów (1 furlong to 1/8 mili), dość krótki, konie od razu
mudkipz - @Bazur: tutoriala nie mam, ale mogę odpowiadać na pytania na bieżąco :)
Tr...

źródło: comment_5mIgd03vN5AdgcXF0bvShDUrtw2nCZWn.jpg

Pobierz
@mudkipz: Świetny post od strony już obstawiania. Ale ja jestem na etapie mam złotówki nie mam nigdzie konta, nie wiem jak przelać. Używasz skrilla do opłacania czy może jest coś innego?? Jakich stron do obstawiania używasz??
4) waga (a raczej ciężar, który musi unieść dany koń) i wiek konia.


@mudkipz: Możesz trochę bardziej rozwinąć o co chodzi z wagą? Co znaczy np 9-1, 9-5. Jak to się ma do kilogramów?
@twisteros: nie mam pojęcia, nie używałem nigdy. A w jakim celu chcesz tego używać?

@Bazur: sposób wpłaty zależy od bukmachera. Ja mam konto na bet365 (z czystym sumieniem polecam), a pieniądze przelałem skrillem i przez przelewy24 (ma to znaczenie przy wypłacie – jeśli wpłaciłeś skrillem, to wypłacić możesz na skrilla; jeśli wpłaciłeś przez przelewy24, to wypłacić możesz zwykłym przelewem bankowym).

@Grosso: pierwsza liczba to jakieś archaiczne "stones" (kamienie; jeden