Wpis z mikrobloga

Wczoraj w gorących było rozdajo bo koleś wnerwiony na csa miał już dość banów, ja też wczoraj, dostałem debilnego bana jak się okazało na 7 dni. Jeśli chodzi o bany i support to Valve ma użytkowników gdzieś, już nawet taka EA albo BlueByte mimo że robią gry z miliardami błędów i masa mikropłatności, są dużo bardziej pomocne jeśli chodzi o wyjaśnienie bana, czy jakiejś kłopotliwej sprawy..
#csgo
  • 7
@diarrhoea: Kolejny mistyk słusznych banów w cs:go. Z dwóch które dostałem, żaden nie jest słuszny. Pierwszy za to ze po wczytaniu mapy na mm grę mi wysypało, wracam ban na 7 dni. Drugi, wczoraj gram mm z jakimś niedorobionymi dziećmi w teamie, powychodzili, został jeden i 3 boty, no i troll zrobił vote na kicka dla mnie, sam zagłosował na tak i to wystarczyło, żeby mnie wywalić. I zgadnij co? Ban
@saddamos11: banow musialo byc już 3. Pierwszy na 30 min drugi 2h trzeci 24h potem tydzien i kolejny tydzień . Po zakończeniu bana trzeba odczekać tydzień i spada poziom niżej. Czyli po zakonczeniu tygodniowego bana, czekasz dwa tygodnie na bana 24h. Bany za kick dostaje się chyba po 3 razach, i sa dwa rodzaje kiedy ty kikasz o gdy Ciebie kikają. Plus ban za zadanie ilości obrażeń w ekipie. I zabicie
@czlenson95: Dzieki za wyjaśnienie. Mogę uznać że kolega nasciemniał, bo to jest teoretycznie możliwe, ale jaki sens jest w tym, ze jedna osoba, w dodatku losowy gracz, w sytuacji jak ta która mnie spotkała, moze zadecydowac o wyrzuceniu mnie z gry? To jest kompletnie poronione. I sluszne też nie jest. Swoich nie zabijałem. Koles byl trollem. No i też jak wyglada pomoc supportu, napisza ze ban byl z automatu i nic