Wpis z mikrobloga

Wszystkim mireczkom co tak ochoczo by #!$%@? z Polski gdyby wybuchł konflikt zbrojny polecam autobiografię Stefana Korbońskiego, "Polonia Restituta". Facet kłamał na komisji wojskowej, że ma więcej lat niż miał rzeczywiście, byle tylko pojechać walczyć o swój kraj. Po walkach w okolicach Lwowa walczył w wojnie polsko-bolszewickiej i później w III powstaniu śląskim. Jak gdyby nigdy nic wrócił do gimnazjum do Częstochowy i poprosił o możliwość zdawania matury, pomimo przerwy w nauce. Nauczyciele go dojeżdżali w #!$%@?, ale zdał. A wy #!$%@? co? Uciekacie? Na zachodzie łatwiej? Polska jest #!$%@?? Nie ma o co walczyć bo hurr durr państwo ucisku i fiskus #!$%@?? Poczytajcie sobie o prawdziwych facetach, o męstwie i chwale, bezinteresownej miłości do ziemi swoich przodków.

Nawet mi was nie żal. Wyjeżdżajcie.


#szczerze #gorzkaprawda
  • 154
  • Odpowiedz
@Wybroczyna:

Poczytajcie sobie o prawdziwych facetach, o męstwie i chwale, bezinteresownej miłości do ziemi swoich przodków.

W dupie mam bycie "prawdziwym facetem", w dupie mam męstwo i chwałę, i w dupie mam bezinteresowną "miłość" do kresek na mapie które ustaliło pare świń przy korycie.
Ja będę żyć i cieszyć się życiem, a ty miej swoją "chwałę" gryząc piach.
  • Odpowiedz
@Floyt: porażające. może to pozorna anonimowość w necie powoduje takie spustoszenie, ale pamietam rozmowy kiedyś prowadzone z kolegami. nikt by się nie odważył powiedzieć czegoś takiego. w sumie to co napisałeś jest obrzydliwe.

równie dobrze tak mogło powiedzieć 10 mln ludzi tworzących solidarność, albo każdy z oddziałów walczących z UB i MBP w latach 1945-1956.

tragedia
  • Odpowiedz
@Kuork: A czy ty wiesz jak wyglądałaby Polska gdyby hitler wygrał? doucz się historii dziecko. Przypominam, że w obozach koncentracyjnych nie ginęli tylko żydzi. Gdyby hitler wygrał w najlepszym razie byłbyś przymusowym robotnikiem bez prawa do majątku, a najpewniej w ogóle byś się nie urodził.
  • Odpowiedz