Wpis z mikrobloga

#rapzszatni #rap #rapsy

Długo nie wytrzymałam na banicji, mam dziwną słabość do wysyłania muzyki w pustkę :o Nowy Akszyn Bronson to w skrócie Jefferson Aeroplane spotyka Ghostface Killah. Hipisowskie rapy. Dadrock hip-hop. Kto by pomyśłał, że to może zadziałać. A działa i to totalnie! Po Kendricku jak do tej pory top rapowych płyt 2015.

Action Bronson - Light in the Addict Ft. Party Supplies

  • 7
@szatniarka: Jako psycho-fan brodatego grubasa lekko się zawiodłem. Może powinienem przesłuchać album z kilka razy, by się zajarać? (jak mam z kilkoma wykonawcami z polskiej i amerykańskiej sceny).

Co do Kendricka, też się na nim zawiodłem. Nie no, pod względem muzycznym "To Pimp A Butterfly" jest bardzo dobry, tylko ten Lamar, jakby zgubił gdzieś swoje flow. Póki co, wg. mnie najlepszym albumem 2015 jest debiut Joeya Badassa.
@jestem-tu: Ja nigdy nie byłam fanbojem grubasa, ale to trochę ze względu na dziwne uprzedzenie do Alchemista, z którym sporo robił. Do tego nie bardzo ufam białym raperom, a to już blisko rasizmu, dlatego wolę się do tego głośno nie przyznawać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sincerely Mr. Wonderful nie jest jakoś ponadprzeciętnie nawinięta, ale przemawia do mnie koherentność całego albumu. Wszystkie klocuszki na swoim miejscu. I nawet