Wpis z mikrobloga

@Zord0n: Brak ( u 635) flasha, klawiszy fizycznych, przedniej kamery oraz przycisku aparatu i wątpie o zwrot kasy od M$ bo pewnie już cały hajs przeznaczony na cashback wykorzystany.
Mam 625, kuzynka ma 635 i swoją bardziej chwale jakoś. Może procek lepszy tamta ma i tyle
@Friday5:
wyświetlacz dużo większy kurde mojego obecnego. mam sgs2 4,3 i to dla mnie duże a 625 aż 4,7. Już źle mi się to trzyma( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak to będzie jedyna sensowna to będzie trzeba się przyzwyczaić i pewnie szybko przyzywczaić do zbitej szybki bo nawet mój sgs2 z rąk mi czasem wypada bo za duży :D

ok 400 zł
535


@Friday5: no zastanawiałem się nad nią ale 5" to już zdecydowanie za dużo ;)

820 znowu stara jest wiec do końca nie jestem pewny czy się w to pakować. Jak w lumiach wygląda wsparcie techniczne? 820 dostanie tego win 10?
@Zord0n: Jak będziesz miał pytania jakieś możesz zawsze pytać mnie na priv albo wołać.
Nie wiadomo jeszcze jak z 512mb będzie działać. Ma być mnie opcji jakichś tam ale to raczej nie będą jakieś minusy sprawiające że telefon będzie gorzej działał.

I Szukaj 820, miała być ona następcą dla mojej lecz odkładam hajs i wezmę może na wakacjach/po nich 830 (obecnie 1000cebul) albo coś innego równie mocnego.