Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie odnośnie biletów na mecz Niemcy - Polska w ramach Eliminacji ME 2016, który odbędzie się 4 września br. we Frankfurcie. Mianowicie gdzie oficjalnie można kupić 5 sztuk biletów? Wpisałem sobie w google.de frazę "deutschland polen tickets frankfurt" i otrzymałem trochę wyników lecz w pierwszej kolejności zajrzałem na stronę piłkarskiej federacji niemieckiej http://www.dfb.de/tickets/ i tutaj występują mecze eliminacyjne, ale te najbliższe i informacja, że sprzedaż biletów zakończona. Meczu Niemiec z Polską na ich stronie nie ma. Natomiast jeden z lepszych wyników to TicketBis http://www.ticketbis.com/de-de/deutschland-polen-tickets/ev49424 w okolicach 100 euro gdyż pozostałe strony oferują bilety w cenach w okolicach 250 euro za bilet najniższej kategorii. Nie mam pojęcia w jakiej cenie chodzą bilety w Niemczech na mecze eliminacyjne ME. Natomiast moje pytania do tych co trochę siedzą w temacie i obserwują.

1. Czy w ogóle ruszyła już sprzedaż w Niemczech biletów na ten mecz?
2. Czy z Polski jest możliwość zamówienia biletów w DFB?
3. Czy znajomy, który mieszka w Niemczech i ma tam zameldowanie może zamówić bilety na siebie lub żonę (w DFB), a wbiją na te bilety Polacy?
4. Czy TicketBis to dobre źródło biletów na ten mecz jeśli DFB jest tylko i wyłącznie dla obywateli Niemiec?
5. Wiadomo coś na temat oficjalnej sprzedaży w Polsce?

Na TicketBis widocznie bilety już można zamawiać, nie ma wyboru miejsc tylko ew. sektoru i TB informuje, że miejsca będą obok siebie.
Bardzo proszę o zorientowanych w temacie o jakieś informacje.

#bilety #mecz #pilkanozna #euro2016 #pytaniedoeksperta
  • 5
@mat1984: Witam, w Polsce nie udało mi się kupić, kontaktowałem się z KupBilet i odpowiedzieli, że nie zajmują się sprzedażą biletów na ten mecz. Natomiast znajomy z Niemiec kupił chyba 5 biletów z tego co się orientuję, 1 dla siebie i 4 dla nas, którzy samochodem się tam wybierają z Polski. Nie gadałem z nim bezpośrednio, bo to dalsza rodzina tylko przez inną osobę i nie zostało mi to wyjaśnione na