Wpis z mikrobloga

@Murzinio: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gruszak: to kolejny dowód na to że konsole są dla bardziej hardkorowych graczy. Gorszy kontroler, wymagający zręczności małpy by strzelać heady. Mniej fps więc mniej czasu na reakcję, trzeba szybciej podejmować działania. Gracz PC ma 60 klatek na sekunde na reakcję a konsolowy tylko 24[( ͡° ͜ʖ ͡°)] no i do tego jeszcze dochodzą pokazujące się samochody.
@Turrsky: nie no serio teraz gram w dl i jak mi spadnie do 40 fpsow na ultra to płacze bo #!$%@? chodzi ;D
Kiedyś jak nie grałem na kompie to się zastanawiałem czemu to wszystko jest takie rozmazane. Myślałem ze za duży telewizor xD
@Turrsky: co do konsol to moim zdaniem glowny zarzut to zbyt prosta rozgrywka. Na konsolach to zwykle wciskasz guzik do przodu i co jakis czas spamujesz iksem czy innym gownem, jaka gra by nie byla, do tego sekwencje filmowe co 5 minut, zebys czasem czegos samemu nie zrobil.
Twoja gra konczy sie na ww czynnosciach.
Co do reszty twojej wypowiedzi to typowe boldupienie pececiarza, ktory boldupi, bo nie moze sobie pograc
@StefaniukBatory: Nowy komputer spełniający ZALECANE wymagania GTA V:

http://www.morele.net/inventory/info/71TtN/

2500zł - za 5 kawałków kupisz dwa takie. Używanego z tą wydajnością, chociaż na starszych podzespołach można kupić bez problemu poniżej 2000zł.
Większość gier uciągnie w 1080p@60fps, zależnie od gry na ustawieniach medium/high/czasami Ultra. Oczywiście w takim Dying Light będą problemy, ale mówimy tu o grze która w wersji na PS4 ma grafikę okrojoną w stosunku do najniższych ustawień na PC i