Wpis z mikrobloga

Spanie polifazowe, czyli 6 x 20 min - Dzień 18

Czas od ostatniego normalnego spania: 428h (18 dni, 18 nocy)
Czas drzemek łącznie: 38h 20min
Średni czas snu na dzień (w trzecim tygodniu): 2h
Stan samopoczucia w chwili pisania posta: 9/10

Mirki, co się ostatnio podziało, to ja nawet nie wiem. Poszedłem z rana pograć sobie z kumplami w kosza. Spotkaliśmy się, wszystko fajnie, normalnie. Zaczynamy grać. Dwa razy przebiegłem z jednego kosza pod drugi, a tu zmęczenie, jakbym już parę dobrych godzin grał. Kondycja totalnie mi wysiadła. Wszyscy zauważyli, że coś jest ze mną nie tak. Pograliśmy trochę, ale nie miało to większego sensu, dlatego zszedłem, aby sobie odpocząć.

Nie całe 20 minut może posiedziałem, napiłem się wody i podjąłem drugą próbę. Chwila gry i o dziwo, wszystko ok. Tzn. nie idealnie, ale z jakiś 10% moich możliwości, wskoczyłem na 70-80%. Nie mam pojęcia czemu akurat wtedy, zwłaszcza że od początku mego eksperymentu z 3 - 4 razy byłem już na koszu i wszystko było ok, a tu tak nagle. Teraz nie wiem czy to przez eksperyment, czy przez coś innego. Na pewno w najbliższym czasie znowu się wybiorę i sprawdzę czy znowu powtórzy się taka sytuacja. Utwierdziło mnie to też w przekonaniu, że warto zrobić sobie jakieś badania kontrolne w najbliższym czasie, co też uczynię ( ͡º ͜ʖ͡º)


----------------
- - - #spiepolifazowo - - -2h dziennie - - - 14h tygodniowo - - - 60h miesięcznie - - - I tylko mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) - - -
---------------
  • 3
  • Odpowiedz