Wpis z mikrobloga

Jaki jest według was najlepszy odcinek top gear? Oprócz odcinków specjalnych. Chce sobie któryś obejrzeć. Ewentualnie nie ma jakiejś godzinnej albo dłuższej kompilacji z najlepszymi absolutnie fragmentami? #topgear
  • 12
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: Wszystkie 'paneuropejskie' wyścigi typu Londyn-Oslo albo północne Włochy - Londyn <3 Albo poszukiwania naj naj trasy.

A co do Reliant Robina to był jeszcze podobny śmieszkowy materiał, który mi podobnie zapadł w pamięci. Pamiętasz cumplu z pewnością ( ) Przecież jak nim wjechał do budynku BBC to już śmiechłem ostatecznie. Ale fakt, przyznaję wyższość odcinka z Reliantem Robinem! Przecież to wieczne wywracanie go na bok,
Saeglopur - @Magik_Antonio: Wszystkie 'paneuropejskie' wyścigi typu Londyn-Oslo albo ...
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: Aaaaaa no tak. A opracowanie własnej misji kosmicznej pamiętacie?
TO JUŻ BYŁ ABSOLUTNY SZCZYT :D Do dziś szczęki dobrze nie wpasowałem po tym jak mi opadła gdy zdałem sobie sprawę co-oni-robią! xD

  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: warto jeszcze zwrócić uwagę na odcinki nie tyle specjalne, co wydane prosto na DVD i niewyemitowane w TV, np. Top Gear Apocalypse (na angielskiej Wikipedii jest gdzieś lista)
  • Odpowiedz