Wpis z mikrobloga

Ktoś z obecnych na Krakowskim wykop party pamięta małego, krępego łysolka ubranego na czarno? Nie gadającego z nikim? To byłem ja. Poszedłem tam w jednym celu... by nagrać filmik mikrokamerką. Filmik to mało powiedziane, bo po wycięciu rzeczy mało ciekawych, zostało 2 godziny dobrego materiału. Wstydliwego materiału. Skończę cięcie wieczorem, wrzucę na youtuba i nie omieszkam poinformować Was znaleziskiem. Proszę nie wyzywać mnie od karachanów, bo nie mam z nimi nic wspólnego, a poniekąd żywię do nich pogardę. Jestem nową generacją internetowego trolla. Dziękuję.
  • 491
  • Odpowiedz
@innuendoPL: no co Ty, dla nich to zwykły filmik do pośmiania się, oczywiście jakby oni byli na filmiku to by było oburzenie i sranie w gacie, ale póki to ich nie dotyczy to będą błagać na kolanach o jakiś filmik ;))
  • Odpowiedz
@Masakrator1942: Nie może być prawdziwy chociażby dlatego, że opis jesgo jest ogólny a wpis o tym, że wrzuci dwie wersje na zamknięte serwery wygląda na taktyczne wycofanie się z trollingu. Tak jak pisałem nie ma jaj by się przyznać, że ztrollował ludzi więc nie miałby by przyjść na party :D. Poza tym nikogo takiego nie widziałem.
  • Odpowiedz
@kicioch: przykro mi, bo ja sama bym nie chciała takiej sytuacji. Z drugiej strony to przecież nie pierwszy raz gdy wykopowicze coś odwalili i wszyscy powinni być świadomi, że na takich wykopparty można spotkać każdego i trzeba się pilnować. A po reakcjach niektórych można wywnioskować, że poszli na całość. Cóż nauka na przyszłość.
  • Odpowiedz
@Masakrator1942: Sorry ale po tym i po tym i jeszcze po tym mam wrażenie, że czekasz na ten filmik jakby to było nie wiadomo co :P

@homo_superior: Nikt na całość nie poszedł, na party też nie działo się nic kompromitującego, dlatego filmik, nawet jeśli powstał - nie będzie ciekawy dla tych, których nie było. Niestety niektórzy nie rozumieją definicji "plotka" i tego, że różne rzeczy się gada po
  • Odpowiedz
@homo_superior: Byłaś na zlocie? Nie? To co się czepiasz @kicioch'a ?

Z drugiej strony to przecież nie pierwszy raz gdy wykopowicze coś odwalili


Co kochanie odwaliliśmy? Byłem na tym zlocie i niczym szczególnym się nie różnił od setki imprez na których byłem. Może poza stosunkiem kobiet do mężczyzn ale trochę mniejsza obecność płci pięknej nie rzucała się jakoś szczególnie w oczy. Zresztą w klubach zwykle również jest
  • Odpowiedz