Wpis z mikrobloga

Mając Pileckiego w avatarze wymaga się pewnej powagi zachowania, a nie wycierania sobie nim mordy do swojego pseudo patriotyzmu.


@kzaj: czyli mając Urbana w avatarze mam sie spodziewać podobnego zachowania po właścicielu avatara? #fucklogic
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: Można, wolny rynek. Tylko nie dziwcie się, że normalnie ludzie nie traktują was poważnie. Poza tym picie alkoholu a zwykłe chlanie to dwie różne sprawy. Potem nie dziwcie się, że ktoś pisze takie fakty notoryczne jak "pijacka morda", co jest jedynie potwierdzeniem stanu faktycznego.
  • Odpowiedz
Lel grupa "troszcząca" się o poziom portalu wspiera chama, który obraża innych użytkowników (to tylko jeden z przykładów).


@kzaj: kto kogo pierwszy zaczął obrażać? Grupa nświętoszków, która nie miała nigdy alkoholu w ustach, zdaje mi się!
  • Odpowiedz
Urban w avatarze przecież wskazuje ewidentnie na trolling. Czy to trolling niskich czy wysokich lotów - nie mnie osądzać, ale nie o tym temat.


@kzaj: a skąd ty to możesz wiedzieć co kieruje ludźmi w wyborze avatara? Może sympatia dla osobnika?
  • Odpowiedz
@4konserwy: A co to za argument kto pierwszy zaczął obrażać? Wulgarne określenie to wulgarne określenie. Robicie się na grupę konserwatywnych patriotów trzymających poziom to może czas najwyższy taki poziom trzymać i odciąć się od chamów pokroju sportinga.
  • Odpowiedz
@kzaj:
Nie znasz człowieka, to nie wypowiadaj się na jego temat. Nikt tak naprawdę nie wie, ile Sport tak naprawdę pije. Nie kumam ludzi co wierzą, we wszystko co zobaczą w necie.

Potem nie dziwcie się, że ktoś pisze takie fakty notoryczne jak "pijacka morda",

to są twoje fakty, obraziłeś Sporta i dostałeś słusznego bana. Tyle
  • Odpowiedz
Może, ale idę o zakład, że facet z urbanem w avatarze to na 99% rodzaj trolla internetowego.

@kzaj: :D

Robicie się na grupę konserwatywnych patriotów

@kzaj: oczywiście nimi jesteśmy :) już dawno zrobieni.
  • Odpowiedz