Wpis z mikrobloga

@MlodaaleFajna: upodlają się nawet nie mając o tym pojęcia - efekt przynależności do stada - zachowania większości są przyswajane przez resztę stada jako naturalne o normalne. Smutne ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
@JahMuffin: Myślałem że trollujesz, ale faktycznie ktoś dodawał trutkę na szczury do tego gówna. Dlatego dałem siostrzeńcowi radę, że jak ma coś brać to niech odmawia dopalaczy i weźmie normalny narkotyk. Najlepiej jakby w ogóle nie brał, ale z dwojga złego dragi lepsze od tego syfu.
  • Odpowiedz
@Haseo Tylko,ze w piksach #!$%@? wie co masz, wala wszystko i jest na bazie fety. Mefedron to w wiekszosci 3mmc albo penta, koks to nie koks ... Generalnie jak zamawiac to z silka(teraz jakis inny odpowiednik)
  • Odpowiedz
@niedzwiedzbe: Pigsów nie żarłem, choć kiedyś miałem ochotę. Fety trochę wziąłem i umiem już rozpoznać aptekę od prawie czystej (miałem kiedyś trochę od hurtownika czystej i ten drażniący smak jest nie do podrobienia). Koks bywa różny, ale tylko raz trafiłem na #!$%@?ą. Mefedron brałem 2 razy i to był chyba ten starej produkcji, bo trzymał #!$%@? długo, ale zjazd po nim to nie na moją psychę. Zmieszane czy nie zmieszane,
  • Odpowiedz