Wpis z mikrobloga

W odmętach szuflady znalazłem gównozegarek zrobiony z ropy naftowej i jakiegoś chińskiego werka. Już miałem wyrzucić za okno, co by gołębie poskubały, ale zauważyłem, że działa -> bateryjka jeszcze śmiga. Żeby się wzbogacić postanowiłem wyjąć małą ze środka i przypadkowo wypadł mi cały werk. Oto co zauważyłem. Tekst pisany długopisem (z bliska widać że jest odciśnięty na tekturce). Może to jakaś wiadomość od naszych skośnookich braci. Przy okazji #chwalesie moim procesorem.
Pytanie : gdzie mogę to przetłumaczyć? chciałem przez google translate, ale napotkałem pewne problemy..
#kiciochpyta #pytanie #chiny #zegarki
Pobierz rolnikzklimontowa - W odmętach szuflady znalazłem gównozegarek zrobiony z ropy naftow...
źródło: comment_384qVTt7y4mgWnB9iafrO3kj7bQbzURX.jpg
  • 14
@niematakiegologinu: chodziło mi, żeby nie było aż takie jasne, ale aparat załapał i tak więc nie ma problemu.
@Anonim1962: @Zatwardzenie: @boguchstein: @SuperPunia: @Taryfikatort: @rolnik_z_klimontowa: pierwsze zdanie oznacza: "na zewnątrz jest bardzo ciemno", a w drugim moja nauczycielka nie może rozpoznać czwartego znaku i wydaje jej się, że te zdanie może nie mieć sensu, ale ma jeszcze kogoś spytać i pewnie mi powie. Zdania są pisane