Wpis z mikrobloga

http://gosc.pl/doc/2395536.Hufce-Brauna

Według zwolenniczek kandydującego na prezydenta reżysera sam Bóg kazał mu uratować Polskę. Jesteśmy bowiem narodem wybranym.

Mama ostrzegała przed obcymi kobietami, zaczepiającymi mężczyzn wieczorami na ulicy. Nie posłuchałem i tak poznałem wolontariuszki Grzegorza Brauna. Zbierały podpisy pod jego kandydaturą, i gdy przechodziłem obok, opowiedziały mi, dlaczego to robią. W skupieniu słuchałem głoszonej przez nie nowiny i choć nie odezwałem się ani słowem, nazwały mnie „człowiekiem, który wiele rozumie”

Przesłanie brzmiało mniej-więcej tak: Sam Bóg przemówił do Grzegorza Brauna i wyznaczył go na osobę, która ma uratować Polskę. Jesteśmy bowiem narodem wybranym, i zastąpiliśmy na tym miejscu Izraelczyków. Braun jako jedyny kandydat obiecał, że intronizuje Chrystusa na króla naszego kraju. W związku z tym nie powinniśmy ufać żadnemu innemu kandydatowi, podobnie jak ojcu Rydzykowi, który kuma się z Żydami i promuje Rycerzy Kolumba (czyli masonerię), a nawet kawałka płaszcza Rycerzy Chrystusa Króla nie pokaże.


XD

#bekazprawakow #lewackihumor #braun #4konserwy #neuropa #heheszki
  • 13
Ostatnio taka beka to była chyba jak Bubel coś tam próbował, ale wtedy nie było jeszcze netu i tak naprawdę nie każdy wiedział co to za debil.


@neib1: Przecież jego teledyski i spoty były hitem polskiego netu dziesięć lat temu. :)