Wpis z mikrobloga

Jak się wam mirki #spellweaver podoba? Pograłem parę godzin i nawet mnie wciągnęło. System daily questów jest mega ciekawszy niż ten w #hearthstone

Dodatkowo podoba mi się też możliwość wymiany bohaterów, HS tego IMO mocno brakuje (ale na bank dodadzą za 3-4 dodatki :P).
  • 9
  • Odpowiedz
@elmok: Całkiem spoko, ale średnio mi się podoba "speed". I ogólnie rundy mogłyby być trochę szybsze, ale to pewnie przyzwyczajenie z HS :)
  • Odpowiedz
@elmok: Gierka spoko, fajne roziwązanie wielopoziomowgo ataku z opcją wymiany minionów na stole. Nawet już jednego buga wyłapałam. Pogram napewno jeszcze w to trochę, bo akcja na stole jest naprawdę wielowymiarowa. Wadą jest brak jakichkolwiek wyjaśnien przy emblematach boofów, przekleństw itd, bo jest ich naprawdę mnóstwo (może za dużo trochę). I tu wizualnie - troszkę mało czytelnie wszystko zrobione i zbyt tak 'geometrycznie', może jest tak łatwiej zakodować mechanikę i fogle,
  • Odpowiedz
@elmok: po rozegraniu kilkunastu gier dochodzę do wniosku, że jak na zamkniętą betę to bardzo dobra karcianka. Mechanika bardziej podobna do MtG, ale imho to plus. Zobaczymy co się będzie działo później. Btw producenci prowadzą crowdfunding na ficzersy do gry. Np uzbierano już $$ na craftowanie kart, które pojawi się razem z otwartą betą.
  • Odpowiedz
@CiociaStanislawa: Szczerze mówiąc nie wiem, nazwiska brzmią wschodnio tbh. Znać nie znam, ot kiedyś się zapisałem i dostałem wczoraj klucz, napisałem o więcej przysłali bez problemu, miłe ludki.

@jumpreza: Mi też się bardziej niż MtG podoba, szczególnie że wersja komputerowa tego jest słabo grywalna niestety aktualnie. A HS jest fajny i na bank spellweaver jego popularności nie przebije - ale combat jest IMO bardziej taktyczny i da dużo możliwości.
  • Odpowiedz