Wpis z mikrobloga

@jakub-biel: Programy afiliacyjne to najgorsze gówno, jak ktoś Ci kiedykolwiek to zaproponuje w innym modelu niż CPS (chociaż i tu można robić niezłe wałki, da się zabezpieczyć ale to moja słodka tajemnica) to grzecznie podziękuj. Dobry ruch tanio możesz nagonić z facebooka, rtb albo google adwords, 800 unikalnych udanych kliknięć to sporo ale jak połączysz te trzy siły i przekaz reklamy będzie odpowiedni to nawet do 2000 wskoczy (tak wiem w
@Dddd: Hej, w ciągu kilku miesięcy będę otwierał 3 projekty internetowe, mogłabyś mi pomóc z wprowadzeniem do świata RTB? Jak rozpocząć kampanię rtb bez agencji? Dlaczego uważasz, że programy afiliacyjne to najgorsze gówno? Pytam bo zamierzałem skorzystać z jakiegoś programu oferując 10-25% za sprzedaż aby pozyskać trochę stałych klientów (nie godząc się oczywiście na blackhat i spam).

Włącz wiadomości prywatne jak możesz :)

Btw. Będziesz we wtorek w Poznaniu na targach?
@wykrner: Do RTB najlepiej sobie znaleźć DSP platformę skupiającą kilka sieci RTB ale jak masz małe budżety to się bierz za adwordsy (adwords to nie tylko reklama w google ale przede wszystkim sieć reklamowa) jak poznasz dobrze panel to będziesz w stanie osiągnąć zadowalający efekt (liczbę wejść) niskim kosztem. Ważne żebyś zbierał tych użytkowników i puszczał im retargeting ale nie jakiś chamski tylko z frequency 3/tydzień. Ogólnie moje zdanie jest takie
@wykrner: Wklejasz kod na stronę w odpowiednim miejscu ( https://support.google.com/adwords/answer/2476688?hl=pl ), jak serwis będzie/jest dobrze zbudowany to zarządzając odpowiednio google tag managerem będziesz w stanie każdy produkt oznaczyć oddzielnie, przykład:
1. Wyłącz adblocka
2. Wejdz na sferis: http://www.sferis.pl i otwórz kilka produktów
3. Wejdz na onet i zobacz jak Cię już gania (screen - remarketing/retargeting z rtb).
Akcja wykonana w ciągu pisania tego wpisu.
Pobierz
źródło: comment_tiMqzL1YE3pA0b0bJ6D7xI07TkPxIhTJ.jpg
@Dddd: Dzięki za link, nie sądziłem, że na googlu tak dobrze jest to opisane. Myślę, że po odpowiednim opracowaniu taktyki sobie poradzę, ale najpierw pewnie 'spalę' sporo pieniędzy.