Wpis z mikrobloga

Widzę, że "beka" z tych, beka z tamtych. Jedyne kilka "prawilnych zainteresowań" tolerują zarówno mirki jak i polaczki (tak trzeba to nazwać, bo nie tyczy się wszystkich) - czyli tych standardowych, powszechnych, przekazywanych z Janusza na Janusza (sam do tego grona należę). Mam bardzo głęboko gdzieś, że sobie chłopaki oglądają rozgrywki komputerowych gier, czy że oglądają anime, tak samo jak nie śmieję się z wielu mirków, że są jacy są, czyli nie mają pracy, życia, kobiety, przyjaciół - bo to chore..
Wszystko jest normalne, dopóki sam to uważasz za takie. A jeżeli oceniasz, bo inni tak twierdzą (jak większość tutaj) to jesteś marnym dzieckiem historii, bo tacy ludzie nigdy nic nie wniosą, nic nie przeskoczą. Zatwardzeni za młodu umrą tacy sami, tylko smutniejsi. Taki Dzień Świra - w którym wszyscy widzą "śmieszność", a nie widzą tego, że to tak naprawdę tragikomedia. Ludzie śię śmieją, bo widzą siebie. Mało kto zauważa, że nie chodziło by się utożsamiać i jeszcze z tego cieszyć..
Mimo, że sam się dziwię jak można niektóre rzeczy robić, to nikt nigdy nie stworzył księgi w której byłyby zawarte jedyne słuszne hobby i zajęcia. Bo jeżeli spojrzeć czysto technicznie, to dla przybysza z kosmosu żadne z naszych zainteresowań nie będzie normalne, nawet te które my uważamy za super fajne. Wszystko kwestią podejścia i interpretacji. Dlatego sądzę, że każdy wpis zaczynający się "beka z...", który wyśmiewa coś, co innym nie robi krzywdy powinien być gnębiony. Bo aż przykro czytać. Co chwilę czytam ile to nienawiści w narodzie i jak to źle, jesteśmy tyle za tym wspaniałym zachodem, a tutaj za same zainteresowania potrafią #!$%@?ć od najgorszych. WSTYD, #!$%@? wstyd, że dzielę język z takimi ludźmi. Dajcie ludziom żyć jak chcą. #nocnazmiana #takietam

dobra, nie piję już więcej, ale sądzę, ze zrozumiale choć troszkę. I tak noc, więc ok.
  • 47
  • Odpowiedz
@Utiopa: to był komentarz do innego komentarza, czy ten fakt coś zmienia? W odpowiedzi można napisać, że ktoś jest #!$%@?, a w niezależnym komentarzu nie można? To jest podwójny standard.
  • Odpowiedz
@vivo:

Co chwilę czytam ile to nienawiści w narodzie i jak to źle, jesteśmy tyle za tym wspaniałym zachodem, a tutaj za same zainteresowania potrafią #!$%@?ć od najgorszych.

a nie przyszło ci do głowy, że to są różni użytkownicy
  • Odpowiedz
@marthab: Po pierwsze ja nigdzie nie napisałem, że sam jestem wolny od tych przywar, bo nie jestem. Staram się tego nie robić, ale jak już staję w obronie czegoś to często atakuję i tak było w tym przypadku. Sam z czymś takim bym nie wyszedł.
  • Odpowiedz