Wpis z mikrobloga

Czemu boga nie ma! Miałbym na kogo zrzucić winę i obwiniać za napotkane przeciwności.
A tak tylko kur.wa pod nosem bo się zdarza lub sam zawiniłem. ehh
Btw, mam kryzyz dzisiaj i jak uważacie: wysilac się czy może wyzbyć jednak skrupółów i dążyć po trupach do celu?

#religia #religie
  • 6
@VoodooChild: kiedyś miałem pomysł zeby założyć kościół, gdzie obrzędem jest spożywanie piwa min 1 w tygodniu razem z innymi wiernymi. Ale skoro kult potwora spagetti zanegowali znaczy że kościół wielbiący piwo, z miejscem kultu wygladającym jak bar, i nieopodatkowanym piwem dla wiernych XD chyba nie przejdzie bo ktoś wątpi w wiare innych krwa!

Na miejscu jezusa widząc to co jest obecnie niezakładałbym tego koła rybackiego. bo jeszcze ktoś niezrozumie aronii i
@Kampala: masz na myśli składnię czy wybiórcze olewanie klawisza ALT ?
Polecisz może jakąś literaturę, wiem że mam problemy z przelaniem myśli na papier, aby mnie zrozumiano.
Zbytnio upraszczam chyba przekaz i oszczędzam znaki, mam przesyt używania precyzyjnej nomenklatury w oficjalnych pismach.
o ile mam dyslekcje, dysgrafię, dysortografię i lekceważę ogonki, to staram się nie robić. Dzięki zapisałem tytuł do kolejki, w sprzyjających warunkach na gwiazdkę przyszłoroczną zapoznam się.
*skrupułów