Wpis z mikrobloga

Korwin to jest jednak wygryw. Ja wiem, że na IEM pewnie 70% ludzi to gimbaza. Ale wyobraźcie sobie jakiegokolwiek innego polityka, który wchodzi tam jak do siebie, robi sobie foteczki z dupeczkami i dostaje owacje na stojąco. Komorowskiego by wygwizdali i obrzucili pustymi kubkami po coli, Duda pewnie byłby zignorowany, ewentualnie na Ogórkową by pogwizdali. Nawet nie wyobrażam sobie co by było, jakby Bęgowski tam zawitał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tutaj Kornik z Wiplą wchodzi z buta jak do swojego ulubionego baru z westernowych klimatów a lamusy dupa cicho. Wipla jaki zaciesz na fotkach. Pograją w gierki, pojedzą, popiją, Koran może coś zakisi i kampania się kręci. A Komor lamus niech się użera z mediami i echem szogunowo-krzesłowej akcji xD

#korwin #iem #jkm #wygryw #krul #polityka
  • 87
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Bo dla nich Korwin to taki youtubowy celebryta, tyle że z polityki. Takie same relacje.
Na imprezach PiSu Kaczyński też ma pewnie podobne branie. Korwin wybrał sobie taki elektorat i w jego świecie musi się obracać. Tyle.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Za płytko na to patrzysz - gimby za parę lat będą miały prawa wyborcze. Poza tym chodzi o umacnianie swojego elektoratu, kreowanie PR, przekonywanie niezdecydowanych, wzmacnianie więzi etc. Korwin musi to robić tak jak każdy inny polityk.
  • Odpowiedz
@erbo: Między innymi. Ludzie, którzy za młodu głosowali na Korwina(kilka lub nawet kilkanaście lat temu) teraz głosują na Komorowskiego. Zwyczajnie jego(Korwina) wizje i poglądy stają się mniej atrakcyjne, kiedy ma się trochę więcej lat na karku, rodzinę i jakieś doświadczenie życiowe.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Ozjasz taki wygryw, bo wśród gimbów jest jak wśród swoich xD Super polityk #!$%@?! Jeszcze Kukiz by się tam świetnie odnalazł - też zajebisty kandydat, bo hehe dobrze gada o tych złodziejach z Wiejskiej, c'nie Bogdan? Ja to wogóle jak nie będę wiedział na kogo zagłosować, a serio nie wiem - to pomyślę, który polityk nie dostanie kubkiem po łbie na zjeździe gimbów. I wychodzi mi, że albo Duda, bo
  • Odpowiedz
@Doug: Poza poważnymi politykami i środowiskami akademickimi. W jakiejś telewizji śniadaniowej, na wykopie to się odnajdzie, ale przecież jego nie chcieli nawet w klubach parlamentarnych eurosceptyków, bo nie chcieli, żeby im wsi narobił.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Od dwóch dni w gorących narzekania na gimbazę, jak można płacić za oglądanie jak ktoś gra w grę (na marginesie - sam gram w lola i oglądam relacje) i jakie to straszne, że ktoś nazwie to "sportem" (przypominam, że przyjęła się nazwa esport).

Przyszedł krul i nagle gimbaza nie jest już "gupia", teraz gimbaza dobra :)

Kisnę sobie :)
  • Odpowiedz