Wpis z mikrobloga

Dla tych co przegapili, chociaż pewnie pojawią się oficjalne nagrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #pasha
only - Dla tych co przegapili, chociaż pewnie pojawią się oficjalne nagrania ( ͡° ͜ʖ ...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@v4su: chyba ty - pasza w telewizyjnym wywiadzie używa takich słów jak "kurde"? Przecież to język wprost z rynsztoka, szkoda, że k-----i i chujami nie zaczął sypać.
  • Odpowiedz
@Herflik: Bo jest sobą? Nie zgrywa poważnego tylko dla tego że do telewizji go zaprosili. Wiem że przez xx lat się utarło ze w telewizji trzeba być ę ą bo inaczej ''hurr durr burak j----y'' ale najwyzszy czas zmienić myślenie...
A jeśli chodziło ci o samą formę wypowiedzi, zauważ że musiał to powiedzieć tak żeby i prezenter, i widzowie zrozumieli, nie mógł mówić gamerowym żargonem
  • Odpowiedz
@Emdeka: Śmiem się nie zgodzić, owszem TVN ma siedzibę w separatorze, ale jest on usytuowany na równi z okiem miasta, które na materiale widać w znacznej odległości, wiec nie byłoby możliwe uzyskać takiego konta kręcąc materiał w separatorze.
  • Odpowiedz
@Emdeka: Zwracam honor, prawdopodobnie materiał kręcą z siedziby TVN, bo przejrzałem raz jeszcze nagranie i widać, że rzut na oko miasta jest z profilu, co zdecydowanie rozwiewa wątpliwości.
  • Odpowiedz
ale dla 95% osob ktore dziwi fakt ze mozna zyc z grania juz niekoniecznie

@Nadrill: Nie mogę w to uwierzyć. Kto nie słyszał o ludziach żyjących z grania w gry, jak choćby Kasparow?
  • Odpowiedz
@Jsb_: wygląda jakby wstał 30 sekund przed wywiadem, do tego po zapijaniu smutków. :) Nie, żebym miał do niego o to żal.
  • Odpowiedz