Wpis z mikrobloga

#januszebiznesu w akcji rozbijają samochody dla odszkodowania z polisy OC sprawcy.
Banda s---------w, których trzeba tępić. Jak można być takim frajerem, żeby niszczyć komuś samochód? A potem dodać obciążający się materiał na YouTube? Nie ogarniam.
Wołam @MrBacix. Co Ty na to? Jak dla mnie temat do dyskusji.
Mała #mikroreklama http://www.wykop.pl/link/2442923/wymuszenie-odszkodowania-z-polisy-oc-sprawcy-8-03-2015-zielona-gora/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hrvat: Kwestia dyskusyjna. Obejrzyj z głośnikami, być może wtedy sprawa Ci się wyjaśni. Moim zdaniem autor nagrania celowo wjechał w ten samochód. Mógł spokojnie uniknąć kolizji obijając w prawo. Co najlepsze gdyby zahamował zamiast dodawać gazu nie było by tematu.
  • Odpowiedz
@ShugabanKasar
Nagranie (jak dla mnie) jednoznacznie pokazuje, że kierowca pojazdu skręcającego w prawo wymusił pierwszeństwo na autorze i nawet dźwięk nie zmienia tutaj niczego.
Pisałem już kiedyś (i podtrzymuję to), że nam widzom łatwo jest wydawać osądy typu "można było" itd. Prawda niestety jednak jest taka, że widz oglądający spokojnie jakąś sytuację na monitorze swojego komputera WIEDZĄC, ŻE OGLĄDA MATERIAŁ NA KTÓRYM ZAREJESTROWANA BĘDZIE (przykładowo) STŁUCZKA, dużo wcześniej jest w stanie
  • Odpowiedz