Wpis z mikrobloga

Oglądałem właśnie odcinek #adventuretime na CN i mam wrażenie, że jest duża nieścisłość w odcinku o śnieżnym golemie i tych ognistych psach. Jake ma na głowie koronę lodowego króla. Nie powinno mu zacząć robić prania mózgu? Taka dbałość o szczegóły i taka wtopa? Jest jakieś wytłumaczenie?
#poranaprzygode
  • 7
@WhiteRower: oglądałeś odcinki jak Lodowy król jeszcze jako Szymon opiekował się małą Marceliną? Tam było pokazane, że korona co każde założenie powiększała mu zarost + zmieniała kolor skóry + robiła pranie mózgu. To nie tak, że raz ją założysz i zostaniesz władcą lodu.
@KurzeJajko: tak, dlatego napisałem, że faktycznie w odcinku gdzie Finn ją zakłada poszło to za szybko. Co nie zmienia faktu, że tu nic się nie działo. A właśnie takie smaczki są moim zdaniem najważniejsze.
@WhiteRower: Bo właśnie może dla tego że Finn założył ją w innej rzeczywistości, co do Jake'a to według wikiów nie była na niego efektywna ponieważ on już jest magiczną istotą, w jednym z odcinków 6 sezonu Abrakadaniel również ją nosi i na niego też nie wpływa a jedynie zyskuje lodowe moce, poza tym nie była na nich efektywna (i na Gienia) bo korona już ma swojego właściciela którym jest Szymon