Wpis z mikrobloga

Uwaga fani #adventuretime !
Jak zapewne większość z was wie, w zeszłym roku premierę miała kolekcjonerska gra karciana "Adventure Time Card Wars". Gra ta jest wariacją na temat gry "Card Wars" w którą Finn i Jake grali w odcinku 14 sezonu 4.
Jak do tej pory wyszły następujące części:
1. Adventure Time Card Wars: Finn vs. Jake (19.II.2014)
2. Adventure Time Card Wars: BMO vs. Lady Rainicorn (19.II.2014)
3. Adventure Time Card Wars: For The Glory! Booster Pack (23.IV.2014)
4. Adventure Time Card Wars: Princess Bubblegum vs. Lumpy Space Princess (27.08.2014)
5. Adventure Time Card Wars: Hero Pack #1 (14.I.2015)
a w planach jest:
6. Adventure Time Card Wars: Lemongrab vs. Gunter (4Q.2015)

Niestety gra nie jest (i raczej nigdy nie będzie) oficjalnie dostępna w Polsce, dlatego zamierzam sprowadzić ją z #usa.
Pierwsze 3 sety (Finn vs. Jake + BMO vs. Lady Rainicorn + Princess Bubblegum vs. Lumpy Space Princess) plus 3 booster packi kosztują około 50-60$.
Można też kupować pojedyncze sety po mniej więcej 15-20$, lub boostery po około 5$ - w zestawie jednak zawsze taniej. ;)
Ale dlaczego w ogóle o tym piszę i kogo mogłoby to obchodzić? No więc sprawa jest prosta - koszt przesyłki z USA nie należy niestety do najniższych (lekko licząc to jakieś 20-30$).
No więc pomyślałem sobie, że jakby zebrać się w parę osób i zamówić razem to kosztami przesyłki można by się sprawiedliwie podzielić (jak dokładnie to szczegóły techniczne do obgadania jeśli w ogóle będą chętni).
Jeśli więc miałeś/łaś w planach zakup tej gry, lub teraz się nią zainteresowałeś/łaś to napisz - nawet w 2 osoby na pewno wyjdzie taniej niż kupowanie samemu. Im więcej osób tym lepiej rzecz jasna. Jeśli nie masz teraz kasy, to spoko mi się nie spieszy, a i nic nie wskazuje aby gra miała zniknąć z rynku. ;)
Tak czy inaczej, ja planuję zakupić grę jakoś w sierpniu/wrześniu a może październiku/listopadzie - po prostu nie zdecydowałem jeszcze, czy czekać na najnowszy set. Więc jeśli do tego czasu znaleźliby się chętni to byłoby fajnie.

Jeszcze za jakiś czas się przypomnę pod tagiem #adventuretimecardwars . ( ͡º ͜ʖ͡º)

TL;DR:
Za jakiś czas mam zamiar sprowadzić z USA karcianą grę "Card Wars" znaną z serialu "Adventure Time" - jak ktoś jest chętny przyłączyć się do zamówienia to proszę o PW. ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i spam tagami:
#poranaprzygode #grybezpradu #grykarciane #karcianki #zakupywusa
no i chyba trochę #cebuladeals ( )
Pobierz xvovx - Uwaga fani #adventuretime !
Jak zapewne większość z was wie, w zeszłym roku ...
źródło: comment_Z106CTmYzD5JmmH9UtYpPHBCghgsB11K.jpg
  • 3