Wpis z mikrobloga

Mireczki, kto jeszcze jest w grobie elitarnych farciarzy, którym udało się kupić słynną od wczoraj kamerkę AS20? XD
Wszyscy tak narzekają hurr durr pracownicy #!$%@? odkładajo, a ja wstałem sobie o 8, poszedłem spacerkiem do Tesco i zgarnąłem z półki ostatnią kamerkę. Pracownik powiedział mi, że o 5 jakiś janusz przyszedł i wziął 3, pewnie chce zarobić miliony na allegro, później jakiś facet wziął jedną i na końcu byłem ja :)

#kamera #tesco #cebuladeals #aferakamerkowa
Pobierz
źródło: comment_DGADk5hAd4D3IfA0e0r0qIA7e6cdsSR6.jpg
  • 26
@vikkiss: Hm...

Plusy: zajebista jakość filmu 1080p60 (w GoPro obraz jest bardziej "zimny", niebieskawy, tutaj masz bardziej realne, ciepłe kolory, ale to nie problem jak przepuścisz obraz z GoPro przez filmy na kompie), funkcja szerokokątna, której podajże domyślnie GoPro nie ma - 170 st. widzenia, ale niestety tu nie można włączyć stabilizacji, w trybie 120 st. jest stabilizacja i miażdży - zobacz na youtube, jakbyś miał tani steadycam. ( ͡°
@vikkiss: Z tego co widzę po testowych filmach na youtube to jakość niestety gorsza od GoPro Hero 'Entry Level', a praktycznie ta sama półka cenowa. W 'Entry Level' masz szeroki kąt ale tylko przy 720p
@buchowo: Tutaj masz stabilizację przy 1080p60 120st i 1080p60 bez stabilizacji przy 170st, więc Sony bije na głowę pod tym względem GoPro nawet w wersji pełnej, które tego nie mają. Półka cenowa nie jest ta sama przy tej obniżce, bo Sony jest 2x tańsza od wersji budżetowej GoPro i... z 5 razy od wersji pełnej? Do tego GoPro Entry Level ma "kinową" jakość 30fps w 1080p co jest śmieszne - sporty