Wpis z mikrobloga

Pojechałem dzisiaj pierwszy raz na strzelnicę, bo naczytałem się jak to dobrze umieć obronić swój dom i w ogóle. Wrzucam adres w gps, dojeżdżam a tam las. Spodziewałem się czegoś innego, a tam w zasadzie takie półotwarte prowizoryczne zabudowania, na końcu parę tarcz, a za nimi sterta piachu. Nawet kibla nie było, ja prosto z roboty jechałem. Stał tylko ten słynny toj-toj. Wchodzę, w środku syf, kiła i mogiła, ale co zrobić. tatusia oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz, więc przybrałem pozycję "na małysza" i opróżniłem kiszki. Zdziwiłem się, że nie usłyszałem standardowego "chlup" tylko obleśne mlasknięcie. Patrzę, a tam w tej dziurze pod muszlą stoi z pełnymi ustami pionierka bezdotykowego grania na gitarze i największa polska modelka Andżelikaelika Fachjt. Przełknęła, wyjęła coś i zaczęła pisać, ale cały czas czujnie łypała na mnie jednym okiem, a po chwili przykleiła mi do czoła rachunek na 25 000 dolanów i postraszyła komornikiem, potem uciekła do lasu. #!$%@? co robić mirki nie mam tyle a idą żniwa i jak mi zabiorą traktor to jestem #!$%@?.
#coolstory #ryhuszki
ryhu - Pojechałem dzisiaj pierwszy raz na strzelnicę, bo naczytałem się jak to dobrze...

źródło: comment_z84Jq7VcWZF1FGbd8QYWpB91RHRK2kix.jpg

Pobierz
  • 16
@DoktorPlodoski: Ale to dopiero za trzy miesiące, raczej nikt nie zapowiada żniw trzy miesiące naprzód. :D
Ja wiem, że żniwa są istotne, ale w marcu też rolnicy mają co robić: pikiety, protesty, picie piwa pod sklepem. Komu w głowie żniwa kiedy jeszcze zima w kalendarzu?