Wpis z mikrobloga

#gry #farcry4 #ubisoft #ubisoftcwel #gorzkiezale
Ja nie wiem co jest #!$%@? z tym ubisoftem. Far Cry 4, bardzo fajna gierka ale dlaczego #!$%@? kooperację?
Myślałem że normalnie można sobie przechodzić kampanie z kumplem jak w Saints Row, ale zapomniałem że to upośledzony Ubisoft. Tryb kooperacyjny polega na tym że możesz chodzić i polować z kumplem i w sumie nic więcej, bo głównych misji się nie da robić, a poboczne razem ze zdobywaniem tych fortec i baz zapisuje się tylko u hosta.
Co za debil to wymyślił? Dlaczego nie zapisuje się to u obydwóch graczy? Zabili potencjał na rewelacyjnego coopa, bo zdobywanie baz po cichu we 2 osoby jest świetne.
Gracz który nie jest hostem ma zapisywany ekwipunek, kasę i doświadczenie. Tyle.

:|
Pobierz
źródło: comment_SuvgYVmCnWo9PZHxL5QDp231jGn8rGTZ.jpg
  • 7
@arko123: Jest bardzo dobrą grą, zgadzam się. Tylko dlaczego zrobili upośledzonego coopa którym się wcześniej tak chwalili?
@only: Dla samego coopa nie ma sensu, bo i tak razem nie przejdziecie. Podbijanie baz i zwiedzanie świata jest bardzo fajne w dwóch, ale tak to #!$%@?ć wszystko mogło tylko ubi.
No i coop odblokowywany jest po ukończeniu I aktu, czyli jakaś godzina gry. Wprowadzona jest specjalna postać o imieniu Hurk. No #!$%@?
@arko123: dla mnie FC4 był jeszcze nudniejszy od trójki, gdzie przeszedłem tylko pierwszą wyspę, a później kompletnie straciłem zapał. Nie mówiąc o idiotycznej fabule i głównym bohaterze, któremu w części trzeciej zaszkodziły grzybki, a w czwartej niedobór tlenu na dużych wysokościach.
@plnk: Mi póki co się podoba, po prostu lubię takie gry. Postać Vaasa w 3 była mistrzowsko zrobiona, chyba jedna z najciekawszych jakie zrobiono na potrzeby gry.