Wpis z mikrobloga

@bdr90: też mam z tym problem właśnie. Liczyłem że na mirko ktoś pomoże, ale widzę nie bardzo :D No chyba, że Ty już przeszedłeś? Jest na to jakiś myk oprócz wystawiania się na ostrzał i pewną śmierć? Rekordowo dwóch udało mi się ubić, a próbowałem z 30 razy spokojnie
  • Odpowiedz
@bdr90: nie zabijesz ich tak - muszą się wychylić. Tj wychodzisz zza osłony i się wychyla, żeby oddać strzał. Wtedy szybko strzelasz i unikasz kul. Tylko tak można ich zabić, co jest istną masakrą, bo środkowych jest bardzo trudno - wychylając się strzela kilku na raz. No chyba, że z boku ich zajść i rozstrzelać, ale to chyba niemożliwe.
  • Odpowiedz
@MrHouse22: właśnie też przeszedłem, okazało się że nie trzeba na nich czekać aż się wychylą :P a więzienie znów dla mnie proste. Co rusz są jakieś naprawdę trudne poziomy, zajebiście :) Genialna jest ta gra w swojej prostocie
  • Odpowiedz
@seoama: Ja mam parę ale, do kontynuacji, ale to chyba zrobię wpis o tym. Brak mi postaci ala Jacket, z pełnym wyborem masek, jest zbyt duży nacisk na b--ń palną, kamera nie ustawia się w rogach mapy na środku i bugi. No to zaczynam Hard mode, ciekawe co nowego się dowiem w kwestii fabularnej :D
  • Odpowiedz