Wpis z mikrobloga

Myślałam czy to usunąć, ale zostałam jednak przy tej wersji. Może to był błąd, aczkolwiek wg mnie nie jest źle, nie jest to focal point tej grafiki.


@KittyMint: Fajne, jednak #logikarozowychpaskow motzno. To jest błąd, który powinnaś usunąć. Tych zaznaczonych obszarów nie powinno tam być.
Świadome zostawianie błędów - z tym się jeszcze nie spotkałem. Nie ważne, że to nie jest "focal point", ale za to jest "fuck
kavec - > Myślałam czy to usunąć, ale zostałam jednak przy tej wersji. Może to był bł...

źródło: comment_MWz09OYTnCzZzHnjCy8YOi1iZy0rsrfs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kavec: Autorami grafik wklejonych w załącznik są studio One Pixel Brush, Alface Killah i Darek Zabrocki. Jak widać dodawanie rzeczy, które nie do końca są logiczne i sensowne nie jest moim "wymysłem". W ilustracji One Pixel Brush widzimy budynki zwisające z chmur, a także nadbudówkę z flagą, która przytwierdzona jest do budynku jedynie drewnianym mostkiem. Kolejna grafika - budynki naklejone na wodę (miasto wyrastające z wody). Ostatni koncept chyba nie
KittyMint - @kavec: Autorami grafik wklejonych w załącznik są studio One Pixel Brush,...

źródło: comment_DmCUYedw9t5aMiVDNs3di7MTbz6keE7Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KittyMint: Nie gralas w Bioshocka Infinite prawda?;)
Grafika bez bledow jest lepsza. U nich to po prostu koncepcja latajacych miast, ale tu raczej chcielibysmy zwykle nowoczesne miasto, a nie SF.
Nie odbieraj tego jako atak tylko jako sugestie co mozna by bylo poprawic, chlopaki dobrze te budynki zaznaczyli :P
  • Odpowiedz