Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie okleić środkową konsole w alfie bo jest niestety jest w kiepskim stanie, pojechałem do sklepu motoryzacyjnego i kupiłem sobie folie, myślałem że folia to folia, ale nie. Zdjąłem konsole i biore się za robotę. Takiego gówna to ja jeszcze nie widziałem, na krawędziach w ogóle nie przywiera do plastiku, o zagięciach w nękach to lepiej nie wspominać.... najzwyczajniej na świecie nie da rady jej ułożyć. zastanawiam się czy dać folii jeszcze jedną szanse ale tym razem kupić 3M czy może lepiej zrobić hydrografię ?

#motoryzacja #alfaromeo

Efekt jaki chce osiągnąć.
loginzajetysic - Chciałem sobie okleić środkową konsole w alfie bo jest niestety jest...

źródło: comment_cugUpx3MmZRD149qntkBPe2dndiEhCza.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Oczywiście, że tak. Tylko że wtedy trochę więcej zapłacisz ;) Ja u siebie miałem robione na drugi dzień, o 16 oddałem elementy, o 10 odebrałem. Ale tak naprawdę sama hydrografika to jest godzina roboty, odtłuszczanie, nakładanie wzoru, włożenie do "wody" i tak naprawdę gotowe. Więc jeśli komuś odpowiednio zapłacisz to w godzinę - dwie Ci to zrobią.
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: A auta musisz używać codziennie? Nie dałbyś rady poruszać się przez jeden dzień komunikacją? :P
Zresztą kaseta na kluczyk i przycisk START STOP zostaje na miejscu :D

  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Tak, są przyklejone. I niby w serii nawet jak masz czarną konsolę to te listwy są srebrne, ale jak ludzie robią customy to i je zmieniają. Lepiej to wtedy wygląda ;)

O tam, jeden dzień byś się przemęczył z takim widokiem :D

Odnośnie zegarów z TI - cud. W Polsce nie do dostania chyba. Prędzej gdzieś na zachodzie szukać jakiejś rozbitej TI. Ale i tak będzie ciężko, trochę Ci
  • Odpowiedz