Wpis z mikrobloga

#ios #iphone5s
Mireczki i Mirabelki - sprawa jest prosta i niestety nieprzyjemna, bo trzeba wybierać.
Kupiłem za namową niektórych z Was iphone 5s (początkowo chciałem tylko 5).
Nie korzystałem z iOS od przeszło 5 lat. Do tej pory miałem Blackberry, a następnie Lumie 820.

Czego potrzebuję - aplikacji do edycji tekstu, dobrego klienta pocztowego (mail prywatny i służbowy), app do cykania fotek (na 820 to była czysta przyjemność), coś użytecznego do obsługi tel - takie must-have dla ios, i jakiejś luźnej gierki, nie zobowiązującej do ciągłego zerkania na tel :)
Bez jakich apek nie może się obejść typowy ajfonboj? ;)
  • 14
@saltacme: njlepszy do maila jest inbox lecz potrzebujesz zaproszenia od kogoś i conajmniej jednego konta na gmailu (podpiac mozna inne) poki co nie wiem jak zapraszac ludzi ale jak ogarniesz to mzoe bede mogl bo juz z miesiac korzystam oprocz tego systemowa aplikacja mail jest najlepsza z tych ogolnie dostepnych

jesli masz nowego iphone to prawdopodobnie mzoesz sciagnac za darmo applowskie pages (odpowiednik worda) albo po prostu worda, niedawno byl tez
@tejotte: jestem zachwycony płynnością - zero jakichkolwiek przycięć przy animacjach, szybkie zmienianie widoku orientacji, multitasking działa jak należy - bardzo pozytywnie jak na te kilka dni muszę jeszcze przetestować klawiatury typu swype - Flow w WP to dla mnie mistrzostwo