Wpis z mikrobloga

Brońcie dalej oszołoma.

Mężczyzna, który - według śledczych - podczas niedzielnego wystąpienia wyborczego Bronisława Komorowskiego w stolicy Małopolski, chciał uderzyć prezydenta krzesłem usłyszał zarzuty. - Zebrany materiał dowodowy nie pozostawiał wątpliwości - mówi Wirtualnej Polsce Bogusława Marcinkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Dodaje, że mężczyzna odpowie także za podanie funkcjonariuszom nieprawdziwych danych i podrobienie dokumentów. Podejrzany był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sądy za obrazę funkcjonariusza publicznego i oszustwo. Marek M. uciekł ze szpitala psychiatrycznego, gdzie nakazał umieścić go sąd w związku z prowadzonymi postępowaniami.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zarzuty-za-incydent-na-wiecu-Bronislawa-Komorowskiego,wid,17333878,wiadomosc.html

#4konserwy #neuropa #krzeslocontent #korwin #komorowskicontent #polityka
  • 13
@oligarcha: być może to prawda.
Ale jeszcze wczoraj Oficjalna Prawda była taka, że jakiś koleś, chciał dokonać zamachu krzesłem na Głowę Państwa.
Jakby ten koleś nie był chory psychicznie, takie zarzuty ośmieszają Polską Policję.
@NoLajf: Ten człowiek, to jakiś świr z tego co wynika. Kto normalny przychodzi i macha krzesłem 3 metry przed twarzą Prezydenta? Na co liczył? Że BOR czy policja, tajniaki nie zareagują? Gość #!$%@?ł z psychiatryka, ma inne sprawy, 2 listy gończe za nim. Nie miał nic do stracenia, a tłumaczenie, że to tylko happening - owszem. Bo na szczęście nie doszło, aby świr zadziałał. Nigdy nie będziesz wiedział kiedy happening się