Wpis z mikrobloga

@zupa_z_kasztana: to Twoj pierwszy CS? Bo moja trzecia buteleczka i cos mi sie wydaje, że zmienili formułę, albo cos, bo nie kryje tak jak ddwie poprzednie... a uzywasz do suchej czy tlustej cery? to dwa rozne odcienie moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pusheeny: Do tłustej, mam cerę mieszaną. Nie potrzebuję mocnego krycia, średnie mi wystarcza. Zresztą miałam tak koszmarne problemy ze znalezieniem podkładu w dobrym kolorze, że nie śmiem narzekać na resztę właściwości - szczególnie że mi nawet nie podkreśla suchych skórek. <3
@pusheeny: Nie używam podkładu codziennie - do tego marzy mi się jakiś fajny BB, ale tutaj już odkryłam, że żaden drogeryjny nie pasuje i będę zamawiała hurtowe ilości próbek kremów azjatyckich. :D Ale najpierw muszę się nacieszyć że chociaż podkład w końcu dobrałam. :D Łatwiej na swatchach w sieci będzie mi teraz coś znaleźć.
@pusheeny: Misshe mam na oku, na pewno sprawdzę próbkę. Też jestem mocno blada, i na początku wydawało mi się, że Revlon będzie ciut za ciemny, ale się wtopił. Ma tak śliczną barwę, że nawet jak daję kroplę na dekolt to się nie odznacza. <3