Wpis z mikrobloga

@jurny_juhas: to wyslales zap 3 wczesniej i teraz bedziesz robił deklaracje i wysylal tez do US pocztą?
nie lepiej było wyslac razem? lub dostarczyć?

Jak wyslales priorytetem to ZAP 3 to juz mają u siebie i mozesz wyslac deklaracje teraz. Dostaniesz kase na nowe konto.
@jurny_juhas: zadzwon do swojego US czy dostali Twój ZAP 3 i czy jest uaktualnione konto bankowe. Powinni udzielić Ci takiej informacji. Jesłi jeszcze nie jest podane nowe konto to nie wypelniaj deklaracji online. Poczekaj jeszcze ze dwa dni i znowu zadzwon i sie zapytaj.
@jurny_juhas: tez mialem wyslac pocztą, ale ze bylem w miescie gdzie jest moj US złozylem deklaracje do okienka i ZAP 3 tez, pozniej juz nie bede musial skladac ponownie ZAP 3, wiec tez bede rozliczal przez internet
@kopek: no ja aktualnie mieszkam 120km od miasta, w którym jestem zameldowany i się rozliczam, więc miałbym kłopot :P Ale dzięki za sugestię. Chciałem zadzwonić wcześniej, ale kazali mi czekać 10 minut na połączenie z konsultantem ;f Cóż, poczekam te 10 minut.
@kopek: taa, dzwoniłem wszędzie. Przed chwilą udało mi się dodzwonić do kierownika referatu, który łaskawie powiedział, że jeszcze nie zaktualizowali mojego numeru konta. Zadzwonię za tydzień w poniedziałek i się dowiem.
@jurny_juhas: mowie ci mają tam teraz taki bajzel ze chodzą tylko wk..wieni, jak dawalem ZAP 3 to z wielką łachą mnie do pokoju wpuściły kobity bo zajete są bardzo - kawke piły i ciasto jadły