Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy: też o tym myślałem, ale bardziej ufam Duńcom którzy zawsze wychodzą z grupy i umierają aniżeli Clown9.
A LGBt to w sumie jedyny team w którym spodziewam się upsetu, może jeszcze penta z troubleyem zaskoczy.
@znudzonylewak: Sorry, już nie betuję. Sny o butterfly knife z betów włożyłem do szuflady. Wystukałem się ze skórek na bety, wypstrykałem wszystkie bizony na ICB i nie chcę tiltować skinami, którymi gram. No i uważam, że Assimov jest najbrzydszą skórką w grze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PolskiBaras: Pewnie podejrzewa Cię o bycie mną!
@znudzonylewak: Nie chcę też linkować w żaden sposób mojego fejskonta ze stoleckontem na wypoku (chociażby zawężając pewne grono "podejrzanych"), a preparować jakiegoś legitnego konta też mi się nie chce. Znając życie jest selekcja śmieszków.
@Giekaczka: Ten tydzień był ciężki dla mnie, z 92% spadłem do ledwo 80% przez co szef się na mnie krzywo spojrzał, mimo tego że nadal jest powyżej średniej. Także jest #!$%@?, ale stabilnie. Zresztą, z tego co zauważyłem za każdym razem kiedy się "chwalę" większość buldupców złośliwych zaczyna pod moim tagiem/wpisami robić gównoburzę.
@znudzonylewak: To jest internet, tu każdy ma rację i toczy wojnę z każdym. P.S. Próbowałem kiedyś znaleźć jakieś betting advice dla CS:GO, które są płatne. Namów szefa, żeby lepiej pozycjonowali wasz grajdołek ( ͡º ͜ʖ͡º)