Wpis z mikrobloga

Witajcie towarzysze parę dni temu przekonwertowałem się z androida na Windows Phone. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z systemu jest tylko jedno ALE... jakich odtwarzaczy muzycznych używacie? We wbudowanym brakuje mi możliwości automatycznego wyłączenia. Sporo z testowanych przeze mnie odtwarzaczy ostatnią aktualizację miały od 4 do 12+ miesięcy. Aktualnie używam odtwarzacza Listen, który jest najbliżej tego czego poszukuję ale niestety nadal to nie to. Jest coś chociaż odrobinę możliwościami zbliżone do Androidowego PowerAMP albo PlayerPRO?
#bojowkawindowsphone #windowsphone #lumia #nokia
  • 9
  • Odpowiedz
Jak na razie jestem bardzo zadowolony z systemu


Też byłem zadowolony przez jakiś miesiąc, dwa. Później pojawiła się nostalgia i rozczarowanie.

jakich odtwarzaczy muzycznych używacie


Nie
  • Odpowiedz
@ayasecon
Raczej nie będę tęsknił za tym niemiłosiernie lagującym androidem. Udało mi się pokryć wszystkie aplikacje z których korzystałem na androidzie. Jedyna problematyczna aplikacja to właśnie ten odtwarzacz.
  • Odpowiedz
@ayasecon: jak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby hejtować WP pod każdym postem... skoro Tobie nie spasował to nie znaczy, że innym się nie spodoba. wyciągnij kija z dupy i zacznij komentować z sensem.
  • Odpowiedz
@Lysy88
Głównie mi chodzi o poprawę shuffle żebym mógł spokojnie skakać sobie między utworami nie męcząc się w poszukiwaniu przy tej irytującej segregacji. Ważny też jest dla mnie auto shutdown bo lubię słuchać muzyki do snu. Zakochałem się też w tej klawiaturze. Nie wiem czemu n pisanie nie sprawiało mi nigdy większej przyjemności.
  • Odpowiedz