Wpis z mikrobloga

Szybki zakop i nowa wykopywarka
Zapewne nie raz na liście znalezisk w Wykopalisku widzieliście tematy, które jak bumerang wracają na Wykop albo są typowo spamerskie. Do tej pory, żeby zakopać taki link trzeba było wejść w jego szczegóły i tam w odpowiednim miejscu skorzystać z formularza. Od dziś, na prośbę wielu z Was, wprowadziliśmy Szybkie zakopywanie, które ułatwi ocenianie "słabych" treści juz bezpośrednio z listy znalezisk.

Zmieniliśmy również stronę, którą widzieliście po kliknięciu w wykopywarkę w innym serwisie. Zalogowani Wykopowicze zobaczą formularz dodawania z wypełnionymi polami, a niezalogowani stronę pokazująca najlepsze treści dodane z tego serwisu.
  • 7
  • Odpowiedz
To jeszcze zróbcie mi zakładkę ostatnich komentarzy zamiast tych IMO zbędnych "Wykopane" i "Ulubione". Wchodzę w stronę znaleziska i po prawej stronie mam odnośniki do ostatnich komentarzy w danym znalezisku. :)

Meczę się z userscriptem od jakiegoś czasu i już z siebie wychodzę :)
  • Odpowiedz
Nom i ten "mój wykop" mógłby zacząć działać. :)

Ja teraz korzystam z RSS-ów, bo jak usunę jedną pozycję z mojego wykopu to następnej się nie da lub da po pewnym czasie bądź przeładowaniu (Sprawdzone w kilku przeglądarkach) :/
  • Odpowiedz