Wpis z mikrobloga

@miiihau: samsung galaxy s1, xperia arc i nexus 4 (jednak trochę kłamczuszek ze mnie. Myślałem, że 4, bo wyliczyłem LG zapominając, że nie śmigał on na androidzie jeszcze)
  • Odpowiedz
@miiihau: miarka się przebrała, kiedy Nexus zaczął się zachowywać jak 10 letni telefon. Nawet po fabrycznym resecie. Nie hejtuję Androida, bo dużo razem przeżyliśmy, ale jednak moim zdaniem iOS to dużo większa jakość.
  • Odpowiedz
@dob3k: zdecydowanie to drugie, biorąc pod uwagę, że przerobiłem trzy telefony z Androidem, więc myślę, że w pełni sprawiedliwie mogę ocenić Androida konfrontując z iOSem
  • Odpowiedz
@wlodarmw: ja nawet zacząłem rozumieć fenomen tak wysokiej ceny jabłek. Dzis przeczytałem, ze program wymiany baterii w iP 5 zostaje przedłużony do 2016 roku. W trzyletnim urządzeniu Apple wciąż wymienia baterie, przyciski a inni producenci od Androidów po takim czasie nawet aktualizacji nie robią xD
  • Odpowiedz
@wlodarmw: kto 3 lata temu hejtowal Apple i kochał androida (miałem tylko hi-endy)?


Kto kupił sobie iPhone, żeby sprawdzić co to za gowno osobiście?


kto teraz ma w domu dwa iphony, dwa MacBooki, dwa iPady, Apple TV, a rodzicom kupił imaca i macbooka, i tez są zachwyceni?

  • Odpowiedz
  • 1
@wlodarmw: troszkę za słabe telefony miałeś do tego 5s wiec nie aż tak bardzo masz porównanie.

Tak czy siak wiem co to iOS bo miałem iPhone 4 w dniu premiery i też mi oczy wyszły.

IOS jest dobry nie ma co :) tak samo antek ma inne pozytywne rzeczy których nie można odnaleźć w japku.
  • Odpowiedz