Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72: po co się wysilać, gdy mój komentarz to łatwa i prosta parodia. Olso udowadniasz to co powiedziałem: każdy kto krytykuje skrajne prawactwo według prawactwa jest lewakiem aka postępactwem. xd Taki trochę syndrom oblężonej twierdzy - jak komuś nie podoba się mój humor to na pewno jest lewakiem i w ogóle na drugim końcu spektrum. Ja nawet nie mam typowo lewackich poglądów, ale u ciebie już zostałem zakwalifikowany do "lewactwa", bo
@TowarEksportowy: Więc prawak pewnie też figuruje, a wtedy "psychoprawak" to po prostu połączenie dwóch słów w mowie potocznej. Tak samo psycholewak itp. Ale mniejsza z tym, właściwie to whocares ;)

//a tak szczerze, osobiście, najbardziej mnei śmieszy łączenie tematyki komunistycznej, historycznej, z obecną polityką. "eurokołchozy", "marksizm kulturowy" i te sprawy, by u czytelnika obudzić negatywne skojarzenia. :D zawsze śmiecham.
@lowca_chomikow: @TowarEksportowy: lel przecież to po prawej stronie najwięcej powymyślano. Wejdz na niezależną, wpolityce itp. tam to przecież tak kwitnie, że masakra. Nigdzie nie widziałem tak wielu "barwnych inaczej" określeń jak na tych portalach, tekstach Ziemkiewicza i innych Michalkiewiczów, etc. Śmieszny zarzut trochę, aczkolwiek nie bywam na lewackich poratalach (są takie pokroju w.w. w ogóle?), więc to może dlatego.
@tony_soprano: E tam. Na onet, wp, itd. wyzywanie od głupków wszystkich którzy nie zgadzają się z obecną linią rządu to powszechna i baardzo stara taktyka tych pożytecznych idiotów, na wypokie też często stosowana.
A o typowo lewackich portalach to szkoda gadać, wystarczy wejść na gw.
@pitstone: ale to nie jest taki portal gdzie masz tak, że wszystko jest groteskowo lewackie w ten sam sposób co wpolityce i reszta. Nie ma takiego języka i pojazdów. Poza tym tam jest głównie lewactwo gospodarcze chyba, ma to poważniejszą otoczkę profesjonalizmu (tak wiem, otoczkę tylko). Chociaż pewnie to dlatego, ze lewactwo tego typu jest chyba powszechniejsze i łatwo sprzedać, dlatego kasowe, duże portale są bardziej lewacko-neutralne niż reszta.
@tony_soprano:

Skoro nie ma innych portali niż gw/gazeta, itp. to ok.

Trudno mi powiedzieć bo ciężko mi się czyta lewackie wypociny ale z większych to jeszcze: tvn, krytyka polityczna, polityka, tok fm.
Na pewno są też mniejsze strony albo jakieś ich popularne blogi i fanpejdże, czasem się pojawiają pod tym tagiem :)
Niech no jakiś lewak zapoda parę popularnych wśród nich linków, ocenimy ich kulturę.( ͡ ͜ʖ ͡